МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Аграрна діяльність не увійшла до списку популярних професій наступного десятиліття
2020-07-20

До списку професій, які будуть популярними та прибутковими протягом наступних 10 років, не потрапила жодна професія пов’язана з сільським господарством чи харчовою промисловістю. 

Список перспективних ТОП-30 професій склало видання Business Insider. Перші місця списку посіли такі професії, як: медпрацівник, хірург, менеджер медичної та фармацевтичної галузі, викладач медичних дисциплін в університеті, фельдшер та медичний асистент.

За рейтингом, який було створене на базі даних Бюро статистики праці США, агросфера не посідає жодного місця.

Але статистика свідчить, що сільське господарство лише набирає популярність серед американців. З року в рік кількість найманих працівників зростає, отже створюються нові робочі місця та поступово зростає заробітна плата американських аграріїв.

В Україні, за даними Державної служби зайнятості, у січні-травні 2020 р. 48,1% безробітних було працевлаштовано в сільському, лісовому та рибному господарстві. Карантин не сильно вплинув на роботу аграріїв — 12,6 тис. працівників у сільському господарстві набули статус зареєстрованих безробітних з 12 березня по 31 травня 2020 р. В аналогічний період минулого, 2019, р. безробітними стали 11 тис. аграріїв, тобто зростання на тлі карантину відбулося лише на 1,6 тис. осіб.

На жаль, агросектор залишається одним із найбільших видів економічної діяльності, де популярна тіньова зайнятість. У структурі зайнятих у неформальному секторі сільське господарство займає 42,1%, що є найвищим показником серед інших сфер діяльності.

Якщо ж ви шукаєте роботу саме в аграрній сфері, то радимо вам перейти за посиланням або підписатися на нашу Facebook-сторінку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Професії АПК, яких у 2030 році може вже не бути

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах