МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Гігантський портрет Бетховена на полі з соняшників
2020-07-22

Родина баварських фермерів з міста Уттінг-ам-Аммерзе створила величезний портрет Людвіга ван Бетховена на полі, де ростуть соняшники, кукурудза і коноплі. 

Квіткова композиція присвячена 250-річчю з дня народження композитора. Розміри лабіринту-портрета такі, що побачити їх повністю можливо тільки з висоти пташиного польоту.

Фермери, які виростили гігантський портрет, вже більш як 20 років захоплюються створенням лабіринтів з рослин. Цього разу для своєї творчості вони вибрали Бетховена.

"Звичайно, це вимагає великих зусиль. Звичайно, все це робить не одна людина. Завжди є люди, які допомагають. Звичайно, необхідно стежити за процесом і не забувати про малюнок лабіринту, щоб не зробити лінію там, де її не повинно бути", - поділився фермер Корінн Ернст.

Відеоролик про створення портрету можна переглянути за посиланням.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Італійський художник створив портрет Леонардо Да Вінчі на полі площею 2,7 га

З дерев самшиту створили герб України

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах