МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Прикарпатті запрацює потужний агрокооператив з іноземними інвестиціями
2020-07-23

На Івано-Франківщині невдовзі запрацює сільськогосподарський кооператив «Дари літа», який займатиметься вирощуванням, збором, а також перероблюванням овочів і фруктів. 

Старобогородчанська ОТГ, яка є ініціатором проєкту, вже виділила приміщення площею 200 м² у селі Лесівка. Окрім того, за 180 тис. грн закупили холодильну камеру.

Ініціатива впроваджується за підтримки програми "Добре". Міжнародні партнери виділять $31 тис. на закупівлю спеціалізованого обладнання для сушіння, мийки, а також подрібнення овочів і фруктів. 

СОК закуповуватиме сировину в місцевих жителів, а готову продукцію збуватимуть у закладах громадського харчування на Богородчанщині.

«Допомагаємо місцевим підприємцям реалізовувати бізнес-ініціативи. У нашій громаді сприятливі умови для розвитку сільського господарства. Переконанні, що спільна діяльність сприятиме соціально-економічному розвитку ОТГ», — сказав голова громади Ярослав Здерка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зареєстрували перший кооператив, що спеціалізується на лохині

Міжнародний проєкт "Перспективи сталого розвитку для сільських територій" проводить конкурс територіальних громад

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах