МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

NASA доставлять на Марс штучне «дерево», яке вироблятиме кисень
2020-07-31

Національне аерокосмічне агентство США (NASA) успішно розпочало місію з дослідження Марса. Запуск марсохода «Наполегливість» («Perseverance») відбувся 30 липня о 14:50 за київським часом із Космічного центру імені Джона Кеннеді поблизу мису Канаверал, що в штаті Флорида.

«Марс-2020» — це частина «Програми з дослідження Марса», яку NASA оголосила ще у 2012 році. Марсохід «Наполегливість» має зібрати дані про поверхню й атмосферу Червоної планети, аби встановити, чи може там існувати життя — зокрема існування людської колонії.

Разом із марсоходом на Марс відправили штучне “дерево”, яке вироблятиме кисень. Щоправда, рослина не звичайна, а механічна – це спеціальний апарат під назвою MOXIE. 

Як і звичайні живі дерева, воно буде виробляти кисень із діоксиду вуглецю, який є в атмосфері Марсу.

“Це зовсім не для того, аби астронавти дихали. Це для ракети, яка має підняти їх над поверхнею та доправити назад, на Землю. Щоб ми з вами могли вижити, сидячи в спокійному стані, потрібно понад 20 грамів на годину. А для того, щоб ми могли успішно відправити на Марс команду, потрібно дві-три тисячі грамів кисню на годину”, – сказав розробник пристрою Майкл Хект.

Згодом планують сконструювати “дерево” необхідного розміру та доправити його на Марс за рік до того, як на планеті знову з’являться астронавти.

РЕКОМЕНДУЄМО: Бавовник став першою рослиною на місяці

Перший урожай овочів у Антарктиді

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах