МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Кредит для фермерів під 0%! Встигни зареєструватися на AgriAnalytica до 19 серпня!
2020-08-02

В середині липня Укрдержфонд оголосив конкурс для фермерів на отримання безпроцентного кредиту. Аграрії можуть подавати заявки до 19 серпня. Сума фінансування господарства не повинна перевищувати 500 тисяч гривень, кредит видається на 5 років під нуль відсотків.

Заявку на кредит можна сформувати через Кабінет Аграрія на AgriAnalytica.

Також через електронну платформу фермери мають можливість отримати всю інформацію про конкурс, перелік необхідних документів та проконсультуватися з фахівцями AgriaAnalytica. За необхідності попросити допомоги в підготовці документів. 

Відповідно до вимог Укрдержфонду для подачі заявки на кредитування аграрій повинен зібрати одинадцять документів. Проєкт AgriAnalytica спрямований на те, щоб через електронну платформу Кабінет Аграрія допомогти всім фермерам з різних областей і регіонів України отримати рівні можливості залучити необхідне фінансування – від держави, банків, інвесторів, постачальників та покупців.

Відповідний бізнес-план аграрій може створити на платформі AgriAnalytica самостійно – онлайн з допомогою персонального консультанта.

Зареєструватися, або увійти в Кабінет Аграрія, щоб знайти всю необхідну інформацію, можна за посиланням.


 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>