МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Bunge відправили першу танкерну партію соняшникової олії з України до США
2020-08-06

Компанія Bunge відправила 5 тис. тонн соняшникової олії Новий Орлеан, США. Перевезення між портами Дніпро і Миколаїв здійснив оператор річкового танкерного флоту United Barge.

Середня швидкість навантаження становила 150 т/год з урахуванням часу, витраченого на розмін барж.

«Відвантаження до США з України – це велика рідкість, а відвантаження рафінованої соняшникової олії танкерною партією загалом трапилося вперше. Морське перевезення здійснено танкером компанії Stolt, однієї з найбільших танкерних компаній світу, із флотом у понад 150 танкерів. Стандарти безпеки компанії Stolt безпрецедентно високі, та компанія United Barge змогла повністю задовольнити вимоги судновласника до безпеки вироблених перевантажувальних робіт і безпечного швартування, адже безпека екіпажу, вантажу та навколишнього середовища для нас є пріоритетом», – заявили в компанії.

В цілому в січні-липні 2020 року United Barge перевезла Дніпром 100 тис. т олії, завдяки чому на дороги України не виїхало 2800 автоцистерн.

Нагадаємо, що в травні цього року Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії Koninklijke Bunge B.V на придбання ТОВ «Миколаївський перевантажувальний комплекс»

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: 14 найбільших виробників рафінованої соняшникової олії в Україні

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>