МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«КВС-Україна» та «Нібулон» налагоджують співпрацю з метою викупу врожаю в господарствах
2020-08-10

Компанії «КВС-Україна» та «Нібулон» підписали меморандум про співпрацю у галузі налагодження ділових зв’язків з агровиробниками з метою організації викупу урожаю в господарствах. 

«КВС-Україна» є відомим виробником і постачальником високоякісного насіння пшениці, гібридного жита, кукурудзи, цукрових буряків, ріпаку та інших культур. Згідно з меморандумом, компанія сприятиме налагодженню ділових зв'язків між агропідприємствами та «Нібулон» з метою організації викупу врожаю гібридного жита «КВС-Україна» трейдером в аграріїв. 

При цьому «Нібулон» буде самостійно проводити переговори про викуп врожаю гібридного жита в агропідприємств, які віддали перевагу при виборі насіння селекції KWS. 

«Співпраця спрямована на те, щоб допомогти аграріям, які вирощують насіння селекції KWS, вигідно реалізувати надлишки врожаю гібридного жита. Тому аграрії з різних регіонів України зможуть реалізувати урожай гібридного жита за допомогою компанії „Нібулон“», — повідомляють у компанії. 

«КВС-Україна» та «Нібулон» заявляють, що таким чином сприяють розвитку сільськогосподарської галузі в Україні та підтримки українського сільгоспвиробника.

За матеріалами: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>