МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Європейським фермерам бракує працівників для збору врожаю
2020-08-12

В Європі катастрофічно не вистачає сезонних працівників. Через пандемію і пов’язані з нею обмеження бракує робітників для збору фруктів. 

Так, у всьому Європейському Союзі (а також у Великобританії) садівники, власники виноградників та ягідних плантацій стурбовані як поточним так і майбутнім сезоном збору врожаю, адже через карантинні обмеження немає заробітчан.

Даніель Совейтр, голова французької асоціації виробників яблук і груш, сказав агентству Reuters, що наразі він має робочу силу для працевлаштування в садах і врожай виглядає багатообіцяльним. Але країна може знову закритися в будь-який момент.

«Становище виробників фруктів не поліпшується через те, що сезонні робітники в Європі традиційно живуть в умовах, які ускладнюють збереження соціального дистанціювання. Тільки в липні в Англії коронавірусну інфекцію підтвердили у 70 сезонних робітників», — йдеться у повідомленні.

Також у Великобританії майже 99% сезонних робітників становили іммігранти, тому що місцеві жителі мають більші вимоги до заробітної плати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща скасувала 14-денну самоізоляцію для заробітчан

Аграрна діяльність не увійшла до списку популярних професій наступного десятиліття

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>