МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Вінниччині з'явиться потужний сміттєсортувальний комплекс
2020-08-12

Обласний фонд охорони навколишнього природного середовища частково профінансує проєкт «Нове будівництво сміттєсортувального комплексу на території Івановецької сільської ради Барського району». З фонду виділять 7 мільйонів гривень. Вартість самого проєкту – 16,3 мільйона гривень. 

Сміттєсортувальний комплекс складатиметься з ангара з навісом і адміністративно-побутової будівлі. Проєктна потужність сортувальної лінії – 15 т/зміну, або 4,7 тис. т/рік.

Передбачається також створення 15 нових робочих місць. А територіальне охоплення проєкту – 95 населених пунктів з чисельністю населення понад 50 тисяч осіб.

Також минулого року Северинівська об’єднана територіальна громада, що на Вінниччині, першою в Україні придбала сміттєсортувальну станцію на колесах. Її конструкція дозволяє працювати зі сміттям на території двох сільських рад, що входять в ОТГ – Северинівської та Чернятинської. Придбали техніку також за кошти екологічного фонду – 85% вартості профінансували з обласного бюджету, ще 15% – з місцевого.

На території на території Пляхівської сільської ради (Козятинський район) працює станція, потужність якої дозволяє сортувати сміття зі всього району. Робота комплексу передбачає комбіноване сортування (ручне та механізоване) з виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу.

Також в Іллінцях виготовляють тротуарну плитку зі сміття і будуть утилізувати медичні відходи. На виробництві працює 15 людей. Загалом створено 32 робочих місця. Плиткою вимостили тротуари в Іллінцях.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: У Львові харчові та садові відходи переробляють на органічне добриво та роздають людям

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>