МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Британські експерти проведуть вебінар для представників молочної галузі
2020-09-01

5 вересня об 11:00 відбудеться вебінар з підвищення ефективності молочних ферм для українських фермерів. Організаторами заходи виступили посольство Великої Британії.

Ніл Біркетт, менеджер з розвитку бізнесу у Великій Британії та країнах експорту в компанії Volac, розповість про харчування корів. Розкриє різницю між середньо- і низькопродуктивними коровами та високопродуктивними; останні дослідження в годуванні високопродуктивних корів, а також їх генетику.

Територіальний менеджер з продажів у країнах СНД компанії Milkrite Interpuls Максим Ізмєсьєв розповість про типи доїльних установок, їх вплив на якісні показники молока та дезінфекцію та чищення обладнання.

А Джеймс Хазбенд, технічний директор компанії Map of Agriculture, розкриє такі методики сучасного управління фермою:
 
  • Варіанти роботизації та диджиталізації господарства та суми інвестицій, які потрібні для впровадження цих рішень від найпростіших до найбільш складних і комплексних
  • Збір даних про фермерські господарства, «очищення» та інтерпретація
  • ІТ-рішення у боротьбі з хворобами тварин
  • ІОТ на тваринницькій фермі та які рішення наразі існують, їхні переваги. Ведення ветеринарних та харчових консультацій та навчання по всій Європі.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за посиланням.

Довідково про спікерів:

Ніл Біркетт, менеджер з розвитку бізнесу у Великій Британії та країнах експорту в компанії Volac, має більш як 40 років досвіду в молочному господарстві, від менеджера великого стада до продажу спеціалізованих кормів та управління годуванням тварин.

Максим Ізмєсьєв, територіальний менеджер з продажів в Росії та країнах СНД в Milkrite InterPuls, професіонал з розвитку бізнесу, орієнтований на молочний бізнес у країнах СНД та розширення мережі молочного бізнесу.

Джеймс Хазбенд, технічний директор компанії Map of Agriculture, є експертом ланцюгів постачання молочної та м’ясної продукції у питаннях стандартів постачальників у галузі добробуту тварин, виробництва та сталого розвитку для багатьох супермаркетів Великої Британії та покупців молока. Наразі проводить спеціальні лекційні заняття у ветеринарній школі Університету Ноттінгему.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Вінниччині взялися за створення сімейних молочних ферм

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах