МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Blueberry by StarBerries запустили сучасну сортувальну лінію іспанського виробництва
2020-09-03

Компанія Blueberry by StarBerries ввела у виробничий цикл сортувальну лінію та фасувальне обладнання.

«Наша компанія не стоїть на місці. Щороку ми вдосконалюємо виробництво для того, аби наш споживач, як в Україні, так і за її межами, отримував високоякісний продукт. У цьому році ми запустили професійний склад-холодильник площею понад 700 м²», — розповідають у Blueberry by StarBerries.

Завдяки запуску сучасного холодильного устаткування компанія зможе повністю дотримуватися так званого «холодного ланцюга», який є основою у збереженні ягід свіжими якомога довше.

Також значним кроком для компанії стало введення у виробничий цикл високотехнологічної сортувальної лінії Berry Class 4 іспанської компанії-виробника Elifab та фасувального обладнання від компанії Mat Exakta. Слід зауважити, що високочутлива оптична система сортувальної лінії та сучасне програмне забезпечення дають змогу відсортувати зібрану продукцію максимально точно та якісно, адже в процесі перевірки ягід враховується понад 30 показників якості продукції.

«Особливістю обладнання є те, що після сортування ягода залишається цілою, а найголовніше зберігається притаманний ягодам лохини сизий наліт», — підкреслили у Blueberry by StarBerries. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: iBerry запускає першу в Україні автоматичну лінію Unitec по сортуванню лохини

Український кооператив відправив першу партію лохини в ОАЕ

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах