МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Тільки 18 молочних підприємств мають право на експорт продукції до ЄС
2017-08-22

В Україні виробляють молоко сорту Екстра, вищого, першого, другого сортів і несортове. Залежно від вимог країни призначення, для експорту годиться лише молоко «Екстра» і вищого сортів. 

Тож розширення експортного потенціалу можливе лише шляхом підвищення якості молочної продукції  України.

На сьогодні процес переходу на виробництво молока і молочних продуктів тільки з сирого коров’ячого молока сорту Екстра в Україні просувається досить повільно. Лише у серпні цього року в Україні створили перший кооператив по виробництву молока "екстракласу".

Нині 18 українських молочних підприємств мають право експорту продукції на європейський ринок. Вони впровадили систему НАССР, що дозволяє контролювати всі небезпечні чинники, які можуть бути в харчовому продукті.

Зокрема, молоко і молокопродукти українського виробництва поставляють до країн СНД, ПАР, Марокко, Іраку та Чорногорію. До Китаю молоко експортують 27 українських виробників.

Напередодні, завдяки зростанню попиту на вершкове масло, експорт молочних продуктів з України виріс на 93,9%. Виробники вже відреагували на зростання експорту і збільшили обсяги виробництва – згідно з даними ФАО, показники закупівлі молока від професійних господарств збільшилися на 4,2%.

Джерело: http://landlord.uaБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>