МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Києві відкриють "Агроклас" для школярів
2017-08-29

Компанія Syngenta в Україні та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (НЕНЦ МОН України) відкривають спільний проект «Агроклас» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

«Агроклас» — це спільний освітній проект компанії Syngenta та НЕНЦ МОН України, який передбачає створення модернізованого навчального простору, оснащеного необхідним технічним та лабораторним обладнанням для проведення занять агрономічного напрямку для учнів середніх та старших класів.

Основні напрямки роботи «Агрокласу» включають підготовку учнів до практичної та експериментально-дослідницької роботи в галузі сільського господарства; ознайомлення із сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, проведення занять з екології та агроекології для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. для учнів аграрного відділення Всеукраїнської природничої школи НЕНЦ МОН України будуть проходити практичні та лабораторні заняття. Передбачена також навчальна практика для студентів аграрних та педагогічних ВНЗ України.

У рамках урочистого запуску програми передбачається окрема сесія питання-відповіді для медіа та спікерів. Відповідатимуть на питання ідеологи та засновники програми: директор НЕНЦ МОН України Володимир Вербицький, завідувач відділу аграрних досліджень та рослинництва НЕНЦ Микола Пінчук, генеральний директор компанії Syngenta в Україні Гебхард Рогенхфер, керівник відділу маркетингу компанії Syngenta в Україні Костянтин Іванюк та представники Міністерства освіти і науки України.

Створення "Агрокласу" допоможе майбутнім аграріям не лище визначитися зі своєю майбутньою спеціальністю, а й дасть знання, які необхідні майбутнім спеціалістам та підготує до вступних іспитів.

Дата відкриття «Агрокласу»: 4 вересня 2017 р., о 15:00. Місце: м. Київ, вул. Вишгородська, 19 (головний корпус НЕНЦ МОН України).

Для участі у заході необхідно акредитуватися до 17:00 30 серпня 2017 р., виславши підтвердження на електронну адресу kseniia.mishchenko@syngenta.com або за телефоном +38067-555-26-17.

Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>