МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

5 основних показників, які мотивують до роботи в аграрних фірмах
2017-09-04

Переважна кількість працівників в аграрних компаніях - це спеціалісти з достатнім стажем роботи. За їхніми плечима величезний досвід, саме на таких спеціалістах створюється надійна база для розвитку підприємств. Але кількість випускників аграрних ВНЗ щороку збільшується. 

Деякі аграрні фірми беруть молодих спеціалістів на переддипломну практику. В тому випадку, коли студент справляється з задачами, йому пропонують роботу. Підприємства зацікавлені в молодих спеціалістах, які швидко оволодівають новими знаннями та використовують їх на практиці під наглядом досвідчених спеціалістів.

Тож, як зацікавити випускників до праці в аграрних фірмах? Розглянемо п’ять основних показників, які є суттєвими мотиваторами: 
  1. Об'єми виробництва.Саме аграрний сектор складає особливу ланку, в якій замикається рівень життя держави. Від кількості виготовленої, вирощеної продукції залежить забезпеченість населення самим необхідним для життя.
  2. Стабільний розвиток компанії.З розвитком інноваційних технологій, з удосконаленням системи виробництва та праці аграрний сектор підвищує свою ефективність функціонування. Слід зазначити матеріально-технічну базу на підприємствах. Адже від цього залежить ефективність ведення господарства. З технологічним розвитком фірмами проводиться закупка новинок, що певним чином прискорює темпи їх розвитку. Там, де йде процес розвитку – завжди потрібні спеціалісти.
  3. Фінансова стабільність компанії. Підприємства різних форм власності, які існують на ринку АПК здебільшого мають певну стабільну базу, що дозволяє зберігати темп «в ногу з часом». Всі зміни, реформи незначно вплинули на великі підприємства, а на невеликі – це вплинуло і призвело до закриття або до «кроку назад». Ті, що змогли залишитися на рівні, пропонують стабільні виплати працівникам, мають новітнє технічне оснащення, створюють подальші умови для збільшення виробництва.
  4. Агропромисловий комплекс – ланка, яка завжди буде на першому місці по зайнятості населення.
  5. Можливість кар'єрного росту. Персонал в аграрних компаніях проходить етап підвищення кваліфікації спеціалістів (курси та інше). В сучасних аграрних компаніях, як правило, багато стажувань, часто за кордоном. Технології постійно змінюються і компанія має йти в ногу із сучасністю. 
Експерти проаналізували потребу в спеціалістах на ринку праці агропромислового комплексу серед підприємств з різною специфікою. Можна відмітити позитивну динаміку по появі нових вакансій та ріст заробітної плати. Відмічається зростання зарплати на тих підприємствах, які виробляють продукцію та продають її не тільки на території країни, але й за її межами. А от у фірмах, які реалізовують більшість своєї продукції на внутрішньому ринку - зміни заробітної плати не відбулися.

На основі даних Державної служби зайнятості по міському та сільському населенню зроблено такі висновки:
  • кількість економічного активного міського населення в 2016 році складала 12 276,1, а в 2017 склала 12 262, що свідчить про зменшення кадрового персоналу;
  • по сільському населенню – статистика свідчить про збільшення кількості зайнятих людей на підприємствах. У 2016 році вона складала 5 546,1, а в 2017 році - 5 509,9.
Джерело: http://agravery.com

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
20.03.2018
Інноваційне будівництво на Smart Build Forum
4 квітня в Києві відбудеться спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений «smart», it-технологіям та інноваційним розробкам в промисловому будівництві та архітектурі
20.03.2018
Від гречки до олії: темпи розвитку органіки в Україні
Сьогодні частка органічних продуктів на ринку України становить не більше 0,1%, а асортимент продукції є досить невеликим
20.03.2018
Канадські інвестори вкладуть кошти в нові робочі місця на Львівщині
Підписання угоди про відкриття кооперативного заводу з переробки молочної продукції заплановано на квітень

Статті

всі статті >>
13.03.2018
IV ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»: мрії та реальність
Всеукраїнський ярмарок аграрних вакансій для молоді IV ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ» - реальний шанс отримати першу роботу!
12.03.2018
Криза на українському ринку праці: історія, сьогодення, майбутнє
Україну чекає криза, яка змусить змінюватися цілі системи управління людськими ресурсами. Ті компанії, які не хочуть або не можуть змінюватися, зіткнуться зі старінням колективу
05.03.2018
Ольгопіль - село української мрії!
Історія про те, як підприємець з Вінниччини не лише створив успішний бізнес, а й докладає чимало зусиль для розвитку рідного села