МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

5 основних показників, які мотивують до роботи в аграрних фірмах
2017-09-04

Переважна кількість працівників в аграрних компаніях - це спеціалісти з достатнім стажем роботи. За їхніми плечима величезний досвід, саме на таких спеціалістах створюється надійна база для розвитку підприємств. Але кількість випускників аграрних ВНЗ щороку збільшується. 

Деякі аграрні фірми беруть молодих спеціалістів на переддипломну практику. В тому випадку, коли студент справляється з задачами, йому пропонують роботу. Підприємства зацікавлені в молодих спеціалістах, які швидко оволодівають новими знаннями та використовують їх на практиці під наглядом досвідчених спеціалістів.

Тож, як зацікавити випускників до праці в аграрних фірмах? Розглянемо п’ять основних показників, які є суттєвими мотиваторами: 
  1. Об'єми виробництва.Саме аграрний сектор складає особливу ланку, в якій замикається рівень життя держави. Від кількості виготовленої, вирощеної продукції залежить забезпеченість населення самим необхідним для життя.
  2. Стабільний розвиток компанії.З розвитком інноваційних технологій, з удосконаленням системи виробництва та праці аграрний сектор підвищує свою ефективність функціонування. Слід зазначити матеріально-технічну базу на підприємствах. Адже від цього залежить ефективність ведення господарства. З технологічним розвитком фірмами проводиться закупка новинок, що певним чином прискорює темпи їх розвитку. Там, де йде процес розвитку – завжди потрібні спеціалісти.
  3. Фінансова стабільність компанії. Підприємства різних форм власності, які існують на ринку АПК здебільшого мають певну стабільну базу, що дозволяє зберігати темп «в ногу з часом». Всі зміни, реформи незначно вплинули на великі підприємства, а на невеликі – це вплинуло і призвело до закриття або до «кроку назад». Ті, що змогли залишитися на рівні, пропонують стабільні виплати працівникам, мають новітнє технічне оснащення, створюють подальші умови для збільшення виробництва.
  4. Агропромисловий комплекс – ланка, яка завжди буде на першому місці по зайнятості населення.
  5. Можливість кар'єрного росту. Персонал в аграрних компаніях проходить етап підвищення кваліфікації спеціалістів (курси та інше). В сучасних аграрних компаніях, як правило, багато стажувань, часто за кордоном. Технології постійно змінюються і компанія має йти в ногу із сучасністю. 
Експерти проаналізували потребу в спеціалістах на ринку праці агропромислового комплексу серед підприємств з різною специфікою. Можна відмітити позитивну динаміку по появі нових вакансій та ріст заробітної плати. Відмічається зростання зарплати на тих підприємствах, які виробляють продукцію та продають її не тільки на території країни, але й за її межами. А от у фірмах, які реалізовують більшість своєї продукції на внутрішньому ринку - зміни заробітної плати не відбулися.

На основі даних Державної служби зайнятості по міському та сільському населенню зроблено такі висновки:
  • кількість економічного активного міського населення в 2016 році складала 12 276,1, а в 2017 склала 12 262, що свідчить про зменшення кадрового персоналу;
  • по сільському населенню – статистика свідчить про збільшення кількості зайнятих людей на підприємствах. У 2016 році вона складала 5 546,1, а в 2017 році - 5 509,9.
Джерело: http://agravery.com

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
15.10.2018
Штучний мед! Новий винахід українських вчених
В Одеській харчовій академії створили штучний мед, напій для вагітних і шоколадний сироп з антидепресивними властивостями
15.10.2018
На Волині відкрили завод з видобутку та переробки сапропелю
Ці органічні мінеральні мули використовуються як цінна органічна поживна речовина для росту рослин і дуже популярні в країнах Близького Сходу
15.10.2018
Перший в Україні John Deere Training Center відкрили на базі Харківського НТУСГ
Студенти центру матимуть змогу познайомитись зі світовими практиками, інноваційними рішеннями, проходити тренінги та навчатись у провідних фахівців України

Статті

всі статті >>
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні 
18.09.2018
Навчання за кордоном: Стереотипи та дійсність
Чи реально українському студенту отримати освіту за кордоном безкоштовно? Чи дійсно на закордонне навчання виїжджають найрозумніші та чи планують вони повертатися в Україну?