МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Які наслідки угоди між ChemСhina та Syngenta
2017-09-06

Наприкінці червня 2017 року в м. Базель (Швейцарія) було оголошено про завершення угоди між Китайською національною хімічною корпорацією ChemСhina та швейцарською компанією Syngenta. Сума угоди купівлі була оцінена у 43 млрд доларів США.

ChemChina — китайська національна хімічна корпорація, одне з найбільших підприємств у хімічній промисловості Китаю яке розробляє та виготовляє продукти хімічної промисловості через свої дочірні компанії. Займає 211-е місце серед компаній зі списку Fortune Global 500 у 2017 році.

Syngenta — провідна аграрна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки в світі, надаючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Є одним з лідерів у сфері виробництва засобів захисту рослин і насінництва. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин.

Внаслідок проведеної угоди Syngenta змінила форму власності, єдиним акціонером стала корпорація ChemСhina. Була обрана нова рада директорів, яка складається з 8-ми чоловік, двоє з яких є представниками нового акціонера, головою Ради став Ren Jianxin з ChemChina.

З новим власником Syngenta планує збільшити інвестиції в створення ресурсів, необхідних для вирішення проблем сільгоспвиробників по всьому світу, а також зміцнити провідні позиції в бізнесі ЗЗР і стати компанією-виробником насіння № 3, продовжуючи інвестувати в бізнес і науково-дослідну роботу. За словами Гебхарда Рогенхофера, генерального директора компанії Syngenta в Україні, угода з ChemChina дозволить посилити позиції компанії на ринку ЗЗР та насіння.

«Протягом найближчих 5 років ми плануємо подвоїти свій бізнес у Китаї. Це стосується і насіння, і ЗЗР. У Китаї ми будемо використовувати і розвивати наші технології і ноу-хау для просування найвищих стандартів у галузі сільського господарства, безпеки харчових продуктів і навколишнього середовища, а також для підвищення урожайності сільськогосподарських культур», - запевнив Гебхард Рогенхофер.

Від об’єднання з ChemСhina Syngenta очікує:
  •  подальшого зростання бізнесу Syngenta і розширення присутності на ринках, що розвиваються, зокрема в Китаї;
  •  активізації цифрових пропозицій у галузі сільського господарства;
  •  посилення інвестицій в інноваційні технології, науку і дослідження для збільшення врожайності сільськогосподарських культур і одночасно збереження природних ресурсів, скорочення викидів СО2.

Як зазначив генеральний директор Syngenta в Україні, для українського представництва в фокусі залишаються подальше впровадження інновацій R&D в український АПК, інвестування в кадри, навчання фермерів, збереження родючості ґрунтів і ресурсів країни.

ChemChina і надалі інвестуватиме в реалізацію шести зобов’язань Плану Успішного Росту (The Good Growth Plan) і підтримку Фонду сталого сільського господарства Syngenta.

У попередніх матеріалах ми розглядали інвестиційні плани компанії Syngenta в Україні. 

Компанія також продовжить розвивати проекти корпоративної соціальної відповідальності різних напрямків, серед них: Лабораторія Інноваційних Рішень Syngenta в Мистецькому Арсеналі для дітей та батьків, суспільно-природничий проект міського городництва «ОгоРодина» та соціально-освітні проекти: навчальний STEM агробіологічного профілю для школярів та нещодавно відкритий «Агроклас» в Національному еколого-натуралістичному центрі.

Про плани компанії на наступний сезон розповів Костянтин Іванюк, директор з маркетингу компанії Syngenta в Україні. «Незабаром наша компанія зможе запропонувати ринку перший гібрид соняшнику 100% української селекції. Зараз він перебуває на стадії випробувань. Також портфоліо насіння соняшнику доповнять нові гібриди СИ Барбаті, СИ Розетта й Алькантара, які включені в програму Solguard – захисту соняшнику проти вовчка на трьох рівнях. З новинок 2017/2018 в сегменті ЗЗР представимо протруйник Вайбранс™ Інтеграл».

Джерело: http://agronews.ua
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>