МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Nestle купила компанію, яка виробляє продукти для вегетаріанців
2017-09-12

Nestle USA 7 вересня оголосила про придбання Sweet Earth, виробника продуктів на основі рослин, заснованого в Moss Landing, Каліфорнія.

Портфель Sweet Earth охоплює всі види харчових продуктыв, що дозволить значно урізноманітнити асортимент продукції Nestle.

В Nestle очікують, що це придбання дозволить вийти на ринок рослинних продуктів, який, за прогнозами експертів, до 2020 року виросте до $5 млрд.

«У Сполучених Штатах ми спостерігаємо тенденцію збільшення попиту на рослинні білки. 50% споживачів зацікавлені в продуктах на основі рослин, а 40% прагнуть скоротити споживання м'яса. Одним зі стратегічних пріоритетів Nestlé є побудова нашого портфеля вегетаріанських пропозицій відповідно до сучасних тенденцій в галузі охорони здоров'я. Унікальні та поживні продукти Sweet Earth дає Nestle провідні позиції в новому середовищі», — сказав генеральний директор Nestle USA Пол Грімвуд.

Nestle — найбільша світова компанія в сфері виробництва харчових продуктів і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Штат співробітників — 328 тис. Річний обсяг продажів компанії в 2016 році склав 89,5 млрд швейцарських фраків. Nestle належить понад 2000 торгових марок, компанія має 418 заводів.

Келлі та Брайан Світті заснували компанію в 2011 році, а лінія Sweet Earth з 48 продуктами без м'яса, такими як вегетаріанський бекон, шинка та інше, в даний час продаються по всій країні в більш ніж 10 тис.магазинів. Керівництво компанії Nestle запевняє, що після придбання Sweet Earth Foods, обидва засновники й надалі працюватимуть у компанії.

Джерело: http://agroportal.ua
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>