МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

​ТОП 5 навичок випускника які насправді потрібні сучасним аграрним компаніям
2017-09-12

Отже, настав час і ви нарешті отримали диплом. Вітаємо!
Незалежно від  вашої спеціалізації  - аграрний менеджмент, агробіологія, ветеринарія  тощо - ви повинні розуміти, що наявність диплому, означає, лише те що ви отримали  базові академічні знання. Ваш ступінь бакалавра або магістра означає, що ви досягли академічних успіхів та досягнень у певних дисциплінах, старанно навчались, ставили та досягали цілі.
Та все ж, ваш диплом та отриманий ступінь не означає, що ви маєте потрібні навички, необхідні для успішної побудови кар'єри. Які ж саме це навички, і що насправді очікує від молодих фахівців роботодавець?

Останніми роками проводиться дуже велика кількість досліджень в напрямку "навички XXI сторіччя" .
Ключовими навичками, які визначали грамотність людини в індустріальну епоху, були читання, письмо  та арифметика. Але сьогодні акценти зміщуються в бік вміння критично мислити, здатності до взаємодії та комунікації, творчого підходу до справи,  навичок управління часом та управління проектами, емоційного інтелекту та особистої відповідальність.
 
В даній статті ми пропонуємо обговорити 5 ключових навичок які на сьогодні необхідні на робочому місці  - і яких, нажаль, більшість випускників зазвичай не мають  в активі. Вважається, що більшість з вас володіють цими навичками в тій чи іншій мірі - про те чи в змозі ви їх продемонструвати під час робочого процесу або швидко засвоїти та почати активно користуватись?


 
На що ж очікує роботодавець від молоді:
 
1. Комунікація
Ми не маємо на увазі навички з підтримання ділової розмови або етикету електронного листування.
Ви повинні вміти донести до інших свої ідеї та розробки у чіткому та стислому вигляді без граматичних помилок. Ваш рівень письмової комунікації скаже багато чого про вас. Граматика, логічна структура викладення інформації та інтонація - є кількома ключовими елементами, які дадуть змогу побачити вашому менеджеру та колегам, що ви звертаєте увагу на деталі, впевнені у своїх ідеях, поважаєте інших та даєте собі достатньо часу, щоб ще раз переглянути написане перед тим як натиснути: "надіслати". 

2. Управління часом.
Це можете бути дуже суб¢єктивним - допоки ви не потрапите на робоче місце. Проекти, терміни, поточні завдання, дослідження, професійний розвиток, клієнт-сервіс, корпоративні зустрічі і таке інше, стануть для вас буденною справою. Від того як ви керуєте  власним розкладом, встановлюєте темп та спілкуєтесь (див.пункт1) з колегами та керівництвом, буде залежати ваша результативність. І цей пункт не про виконання завдань вчасно, ні! Він про якісне виконання завдань вчасно.
 
3. Управління проектами.
Ви не зможете досягти успіху у жодній сфері, якщо ви не навчитесь керувати власним часом та не навчитесь організовувати інших. Більшість проектів не є індивідуальними, вони включають в себе етапи обговорення, схвалення та роботи в багатофункціональних групах. Успішний менеджер проектів одночасно повинен бути також  і мотиватором команди - відзначати поточні успіхи, направляти команду, спираючись на її сильні сторони, для найкращого виконання проекту в запланований термін.
 
4. Розв'язання проблем
Ця навичка має два аспекти  в діловому світі - вміння вирішувати проблеми та вміння приймати рішення. Один з найбільш дратуючих факторів для менеджера - це отримати інформацію про проблему від підлеглого без шляхів вирішення цієї проблеми. Вам завжди будуть раді дати пораду, але тільки у відповідь на ваші пропозиції.  Це допомагає побачити ваш процес розвитку в компанії та набуті знання. Крім того менеджер зможе побачити яких саме знань вам не вистачає та направити вас вірним шляхом розвитку.
Щоб побудувати довіру до себе та навчитись приймати вірні рішення, необхідно не лінуватись, та ознайомитись з правилами та процедурами компанії та тими межами в яких ви вправі приймати рішення. Важливо знати які рішення може прийняти ваш безпосередній керівник, а які необхідно транслювати далі. Якщо це не очевидно - розмовляйте, питайте, дізнавайтесь.

5. Особиста відповідальність
Якщо вам вдалось опанувати перші 4 навички, то ви знаходитесь на шляху до відповідальності. Це вміння стосується вашої надійності та  вміння будувати відносини. Якщо ви зробили помилку - виправте її якомога скоріше. І не забувайте - керівник волів би почути про помилку саме від вас, а не від когось іншого.
 

Яким чином ви можете покращити ваші навички? Ось декілька інструментів та ідей:

1. Залученість, проактивність, ініціативність
Не лінуйтесь, і ще під час навчання шукайте організації які б поєднували вас з вашою майбутньою кар¢єрою. Будьте активними під час Днів Кар¢єри,які проводить ваш навчальний заклад, розглядайте всі можливості для проходження стажувань, знайомтесь з досвідченими фахівцями галузі. Є достатньо і університетських можливостей, і зовнішніх, які допомагають студентам отримувати додаткові практичні знання.

Більше інформації про можливості проходженні стажувань та отримання грантів за посиланнями:
НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ 

АГРАРНА ВИЩА ОСВІТА У 21-МУ СТОЛІТТІ: ПРИВАБЛИВІСТЬ І МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ З ТОЧКИ ЗОРУ СТУДЕНТІВ РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ

АГРОБІЗНЕС ТА АГРАРНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ: НАЛАГОДЖЕННЯ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ 
 
2. Волонтерство
Зараз  йдеться не про одноразову спробу, а про будь-які постійні, або регулярні проекти які показують вашу громадянську активність. Це може бути будь що - соціальні проекти, компанії із залучення коштів, організація товариських змагань абощо. Залученість до такого роду ініціатив  показує, що ви вмієте раціонально використовувати ваш особистий час,  підкреслює вашу проактивність, відповідальність та вміння вирішувати проблеми, і що головне не байдужість, що високо цінується компаніями.


 
3. Навчання протягом всього життя
Розпочніть просто сьогодні. Скористайтесь перевагами вебінарів, конференцій, виставок, Днів поля абощо. Членство для студентів зазвичай не багато коштує. Якщо у вашому регіоні немає асоціації, знайдіть дистанційні можливості. Сьогоднішні технології  дозволяють отримувати знання дистанційно.
Постійне навчання - ключ до вашого успіху!

СВІТОВІ ОСВІТНІ КУРСИ - ДОСТУПНО. БЕЗКОШТОВНО. ДЛЯ КОЖНОГО. УКРАЇНСЬКОЮОстанні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
25.09.2018
На Черкащині з'явиться ще один свинокомплекс австрійського фермера
Томас Бруннер збирається побудувати потужний комплекс для вирощування свиней без застосування антибіотиків
25.09.2018
Насіннєвий завод LNZ розпочав свою роботу
Спеціалізований завод із виробництва насіння кукурудзи на Черкащині є одним із найпотужніших і найсучасніших в Україні
24.09.2018
Cтань частиною команди «АМАКО УКРАЇНА»! Прийди 1 листопада на Ярмарок вакансій!
Спеціалісти одного з найбільших дилерів сільськогосподарської техніки в Україні, представництва якого розміщені в 16 регіонах нашої держави, будуть шукати молодих і амбіційних фахівців на ярмарку вакансій "5-й день молодого спеціаліста"

Статті

всі статті >>
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні 
18.09.2018
Навчання за кордоном: Стереотипи та дійсність
Чи реально українському студенту отримати освіту за кордоном безкоштовно? Чи дійсно на закордонне навчання виїжджають найрозумніші та чи планують вони повертатися в Україну?
12.09.2018
Масштаби, що вражають: Як виглядають з космосу найбільші ферми світу
Фідлоти – це відкриті майданчики для відгодівлі, де утримують тисячі й десятки тисяч голів худоби. Їхні розміри вражають