МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні відкрили новий потужний завод із виробництва меду
2017-09-12

В Україні відкрився досить потужний завод по переробці та фасуванню меду.

Українсько-австрійський проект - завод з виробництва меду Beehive відкрили на Черкащині, у с.Чернявка. 

У будівництво нового заводу з виробництва меду Beehive.ukraine було інвестовано близько 10 мільйонів євро. 

Новий завод суттєво відрізняється від інших переробних підприємств, оскільки має надсучасне обладнання для переробки меду.

Завод Beehive - це, чи не єдине, підприємство по переробці та фасуванню меду яке має міжнародний харчовий сертифікат якості, що дає можливість експортувати сертифікований мед розфасований в красиві баночки на європейські ринки під брендом Український мед. Це дуже важлива різниця, оскільки до цього часу наші експортери намагалися демпінгувати на ринку і фактично заповнювали контракти з самою низькою ціною, а розфасований український мед та продукти переробки меду продавалися в усьому світі під дуже різними іменами. На новому заводі продаж меду відбувається у фірмовій упаковці з маркуванням наших медів.

Підприємство Beehive займає близько п'яти тисяч квадратних метрів. Сьогодні на заводі працює біля 50 працівників, а загалом в компанії зайнято біля 150 людей, штат планують розширювати.

5 вересня на заводі Beehive була введена в експлуатацію нова виробнича лінія з розливу гомогенізованого меду в скляні банки об'ємом від 150 до 1250 мл. Потужність обладнання становить 40 банок за хвилину.

Загалом річна продуктивність підприємства становить 16 000 тонн готової продукції. Біля заводу розташована власна пасіка, яка нараховує 1000 вуликів, але підприємство купує мед і з інших пасік з навколишніх областей України. Пункти закупівлі меду вже відкриті в Черкаській, Полтавській, Кіровоградській та Харківській областях.

Компанія Beehive.ukraine планує розширювати виробництво і з 29 вересня по 4 жовтня візьме участь в міжнародній виставці бджільництва Apimondia-2017, яка буде проходити в місті Стамбул (Туреччина).

Виробництво меду в Україні виходить на новий рівень і вже багато пасічників займаються успішним медовим бізнесом. На Полтавщині Віталій Мостовий влаштував відпочинково-оздоровчий бізнес навколо вуликів.

Український мед - експортний продукт нашої країни. З кожним роком темпи продажу українського меду за кордон ростуть на декілька десятків відсотків. Україна займає п'яте місце у світі за об'ємом виробництва меду, і є беззмінним лідером з виробництва меду в Європі. У попередніх матеріалах ми приводили рейтинг найбільших виробників та експортерів меду в Україні.

Джерело: http://www.paseka.in.ua
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>