МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні відкрили перший кормовий центр для ВРХ
2017-09-13

Перший в Україні кормовий центр для ВРХ відкрили на Полтавщині в смт Шишаки. 

Урочисте відкриття відбулося 12 вересня під час святкування Європейського дня поля. 

Поки що це єдиний в Україні кормовий центр для великої рогатої худоби, який здатен забезпечити потребу в якісній відгодівлі до 10 тисяч голів на добу. При цьому, в агрофірмі імені Довженка, на базі якої й звели комплекс, налічується 14 тисяч дійного поголів’я ВРХ.

"Ще в липні минулого року тут, на околиці Шишак, був пустир, — говорить генеральний директор агрофірми Віктор Скочко. — Та нині маємо перший в Україні кормовий центр, який забезпечить потреби не тільки поголів’я нашої компанії, але й місцевих фермерських господарств.



У церемонії відкриття взяли заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий та очільник агродепартаменту Сергій Фролов. Були й представники холдингу «АСТАРТА», до складу якої входить ТОВ «Агрофірма ім. Довженка».

"Наша компанія інвестує значні суми в розвиток агропромислового виробництва в Україні. Минулого року на впровадження проектів витратили 40 мільйонів доларів, в планах на найближчі 3 роки вкласти ще 80", — підкреслює операційний директор агропромхолдингу «АСТАРТА» Желько Ерцег.

Під час відкриття гості заходу оглянули потужності кормового центру, а також молочну ферму агрофірми, де утримують 700 дійних корів, та ферму молодняку на 5 тисяч голів. Відкриття такого кормового комплексу — значний крок вперед у молочному скотарстві.



"П’ять років тому, в діловій поїздці до Ізраїлю, ми бачили такі кормові центри, що забезпечували місцевим господарствам річні надої до 12 тонн на корову, — говорить президент Асоціації виробників молока України Андрій Дикун. — І сьогодні ми відкриваємо подібний комплекс в Україні, що дасть новий поштовх розвитку молочного скотарства".

Готуючись до нового сезону, АСТАРТА реалізувала низку інвестиційних проектів з енергоощадження та підвищення ефективності виробництва. На всіх цукрових заводах було проведено реконструкцію та заміну елементів обладнання. Модернізація цукрових заводів обійшлася агрохолдингу "АСТАРТА" в $13 млн.

Нагадаємо, що компанія «Агро-Еталон» планує побудувати завод на Вінниччині та шукає кваліфікованих працівників.

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>