МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Статутний капітал ПП «Валерій Іванов» поступається лише статутному фонду Кабміну України
2017-09-13

Завдяки роботі з відкритими даними Opendatabo, в Київській області вдалося виявити підприємство з рекордним статутним капіталом. Ним виявилось ПП «Валерій Іванов» з сумою в 170 млрд гривень.

За цим показником компанія є найбільшою в країні. Більший статутний фонд має тільки Кабмін України.

Підприємство займається розведенням великої рогатої худоби в Баришівському районі.

Нагадаємо, що на даний момент статутний капітал може бути внесений грошима, матеріальними цінностями та предметами інтелектуальної власності (патенти, ноу-хау, торгові марки, промислові зразки).

Більше значення має не статутний капітал, а інші показники: наприклад, репутація компанії, наявність основних засобів і активів, грошовий оборот, показники EBITDA, кількість співробітників.

Так, фірма зі статутним капіталом розміром у мінімальну заробітну плату може прекрасно працювати та виконувати всі свої зобов'язання. І, навпаки, підприємство з мільярдним статутним капіталом може збанкрутувати й припинити роботу.

Ще одне успішне приватно-орендне сільгосппідприємство імені Івана Франка знаходиться у селі Губин Перший, Горохівського району, Волинської обл.Найближчим часом ферма збільшить потужності та надасть нові робочі місця.

 А компанія «Агропродсервіс» залучає населення до співпраці в рамках проекту з розвитку та відновлення м'ясного скотарства.  

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>