МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Дочірні компанії ED&F Man-Україна розширюють виробництво цукру та нуту
2017-09-14

ED&F Man - є одним з найбільших у світі постачальників харчових продуктів, цукру, спецій, кави, корму для тварин та інших типів товарів.

ED&F Man була заснована далекого 1783 року у Великій Британії. За більш ніж двісті років своєї діяльності ED&F Man з малого сімейного підряду перетворилася на авторитетний міжнародний бізнес, що займає міцні позиції на світовому ринку.

Сьогодні компанія діє у більш ніж 50 країнах світу та є одним з найбільших постачальників харчових продуктів, цукру, спецій, кави, корму для тварин та інших типів товарів. Щорічно ED&F Man реалізує більш ніж 11 мільйонів мішків з кавою та 10 мільйонів тонн цукру. По всьому світу у компанії працює 6500 співробітників.

З 2007 року ED&F Man діє в Україні. Провівши капітальну реконструкцію, компанія відновила роботу єдиного на Півдні України цукрового заводу, що виробляє 50 тисяч тонн цукру щороку. Окрім запуску сучасного заводу, ED&F Man реалізовує комплексну інвестиційну програму з іригації (зрошення) земель у Херсонський та Миколаївській областях. За час роботи в Україні компанія інвестувала в український агробізнес понад 150 мільйонів доларів. Серед клієнтів компанії в Україні: Coca-Cola Ukraine, ООО “Сандора”, Група “Конті”, “Росинка”, Первомайський молочноконсервний комбінат та інші.

Одна з дочірніх компаній ED&F Man, ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані», нещодавно придбала складський комплекс, що дозволить додатково зберігати близько 50 тисяч тонн цукру. Складський комплекс знаходиться у передмісті Миколаєва і за площею співвимірний цілому міському кварталу.

Комплекс придбано у ТОВ «Сандора» (що належить PepsiCo), Антимонопольний комітет України дозволив отримати контроль над активами.

За словами Володимира Палієнка, генерального директора ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані», потреба у купівлі додаткових приміщень виникла через те, що доступних складів на території Засільського цукрового заводу, основного активу компанії, вже замало.

«Сьогодні на заводі ми можемо зберігати близько 80 тисяч тонн цукру. Також ми будуємо на території заводу ще один склад на 15 тисяч тонн. Склади, які ми купуємо у «Сандори», за нашими підрахунками, дозволять додатково розміщувати близько 45-55 тисяч тонн готової продукції», - розповів Палієнко.

Інший підрозділ ED&F Man - Україна, «Юкрейніан Фармінг Компані», успішно продала перший урожай нуту одному з найбільших виробників хумусу в Україні - ТМ Yofi.Це перший досвід компанії по вирощуванню нуту, який значно перевищив очікування агрономів. Висаджені на декількох гектарах сорти «Йордан» (Ізраїль) та «Азкан» (Туреччина) дали врожайність на рівні 2,2 т/га та великі боби діаметром 7-9 мм. Покупець оцінив органолептичні характеристики нуту і купив все зібране компанією.

Тож тепер можна сміливо заявляти, що нут для хумусу «Yofi!» вирощувався на полях сонячної Херсонщини!

Нагадаємо, що вже наступного року Заплазський цукровий завод переобладнають під виробництво олії та біопалива.

Джерело: https://www.facebook.com/edfmanua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>