МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Астра відкрила оновлений сервісний центр у Черкасах
2017-09-14

Агробудівельний альянс «Астра» 5 вересня офіційно відкрив оновлений і сертифікований за європейськими стандартами регіональний дистриб’юторський центр у зручному для клієнтів районі Черкас.

Стратегічна для компанії область вже мала два представництва «Астра» — Черкаське та Уманське. Але черкащанам бракувало зручних в експлуатації та опалюваних приміщень. 

Генеральний директор компанії АБА «Астра» Ігор Губарєв поділився інформацією про те, що продажі компанії останнім часом зросли на 30-35%, та й загалом ринок сільгосптехніки у першому півріччі 2017 року збільшився майже на чверть. «У нас сформувався запас для розвитку, тому впевнено вкладаємо кошти у сервісні майданчики, найщільніше покриття в усіх регіонах України та кваліфіковані кадри», — запевнив Ігор Губарєв.

«Астра» має кілька франшиз на ексклюзивне представництво провідних світових брендів, серед яких Fendt, Berthoud, Manitou, Oros, Gregoire Besson. Техніка цих брендів представлена на зручному майданчику нового сервісного центру. «Швидкий розвиток новітніх технологій спонукає нас розширювати асортимент користуючись з інших марок, особливо пов’язаних із точним землеробством», — ділиться гендиректор «Астра». 

З минулого року компанія почала поставляти актуальне геодезичне обладнання та вимірювальні інструменти компанії Trimble.

«Нашими клієнтами стають свідомі господарі, котрі мають від 500 га землі й зрозуміли, що потрібно орієнтуватися на високоякісну техніку, — розповідає Ігор Губарєв. — Такі господарства вже купують, приміром, 360-сильний Fendt, сівалку, розкидач добрив із системою точного внесення, причіпний обприскувач. Часом розпочинають зі вживаної, демонстраційної техніки".

Керівництво компанії стверджує, що ті, хто обробляють від 1 тис. га, практично вже можуть претендувати на будь-яку техніку з асортименту компанії. "Астра" пропонує клієнтам різні програми лояльності, котрих вони не завжди можуть дочекатися від банків та лізингових компаній.

Родзинка нового сервісного центру у Черкасах — спеціалізований магазин автозапчастин, перший у такому форматі. Тепер будь-який клієнт «Астра» буде відчувати себе, ніби в Європі, де в усіх кращих дилерських центрах організовані міні-магазинчики. У всіх наступних центрах компанія вже обов’язково передбачатиме і магазини. «Як правило, у наших клієнтів великий парк агротехніки, ще й у постійній динаміці. Можливо, не всі вчасно дізнаються, що ми почали роботу з новим брендом. А тут на інноваційних вітринах кожен бачить марки, логотипи наших партнерів-виробників, — пояснює директор департаменту запасних частин Олександр Федотов. — Така реклама — це вже привід ставити запитання, почати розмову із нашими консультантами, щоби розв’язати проблеми, які виникли у господарстві».

Велика частина асортименту в новому магазині — це супутні товари, професійний інструмент, який клієнт обов’язково використовує у своїй роботі та який кожному господарю знадобиться. Обладнання і супутні матеріали — все в одному місці, щоби далеко не їздити та не гаяти дорогоцінний час.

«Ми пропонуємо бренди преміум-класу, а у них і вимоги відповідні. Виробники постійно удосконалюють свою техніку, а отже, і чекають від нас, дилерів, високих стандартів. Вони стають все більш вибагливими, — визнає керівник відділу маркетингу АБА «Астра» Петер Пажицкі. — Це природно: такими чудовими тракторами, комбайнами не можна торгувати на непристосованих кустарних майданчиках. Ми прискіпливо добирали підрядника, який би підготував нам якнайкращий майданчик, приміщення під майстерні, склад. І співробітники тепер мають дуже комфортні умови, підсобні кімнати, душ, окрему кімнату для переговорів».

Протягом доби «Астра» спроможна доставити більшість необхідних деталей до господарства своїх клієнтів. Щотижня 2-3 постачі оперативних вантажів організовується з Європи, можливі індивідуальні замовлення безпосередньо на заводах виробників.

Менеджер із розвитку дилерської мережі AGCO у Східній Європі Григорій Аврам нагадав: із 2005 року компанія «Астра» поставила українським господарствам 715 тракторів Fendt. Така переконлива кількість захоплює, адже за кожною постачею — історія не тільки бізнесових, але й людських стосунків, добросовісність, професіоналізм, європейські етичні цінності, яким слідує «Астра».

«Новий офіс сертифіковано за стандартами AGCO, — підкреслив Григорій Аврам. — У нього вкладено суттєві інвестиції для того, щоб забезпечити сервіс, ремонт будь-якої складності. А головне — тут працює команда професіоналів, які люблять свою справу й інтереси клієнта ставлять на перше місце».

Вихованець компанії «Астра», а нині директор представництва Gregoire Besson в Україні Віктор Попов теж тішиться тим, що «Астра» стає ще ближчою до своїх клієнтів: «У наш час не можна просто продавати техніку, хоч би якою золотою вона була. Її необхідно якісно і комплексно обслуговувати. Для сімейної компанії Gregoire Besson такий підхід є одним із чітких правил тривалого і стабільного співробітництва. За підсумками продажів нашої техніки відчуваємо суттєвий прогрес «Астра», зокрема, й у Черкаському регіоні».

ПП «Крупське» із Золотоніського району ще з 2007 року працює з «Астра». 

«Тому що ми не настільки багаті, щоби купувати дешеві речі, — пояснює директор господарства Володимир Барвет. — Перш ніж придбати, вимогливо обраховуємо вигідність агрегатів. Скажімо, комбайн Fendt окупився у нас за 4 роки, а потім ще 4 заробляв прибутки". Для клієнтів важливий не тільки швидкий сервіс, а ще й навчання механізаторів. Адже новітня техніка потребує розумного підходу. Тож "Астра" час від часу організовує спеціальні навчання інженерів. 

Дуже цікаво, що з компанією «Астра» можна домовитися про обмін старої техніки на нову. Різницю взаємовигідно оцінюють, вона вноситься як перший внесок. Є й інші програми лояльності, зручні фінансові інструменти, наприклад, відтермінований платіж.

Відкриття нового офісу у Черкасах практично не мало офіціозу. Партнери та клієнти по-дружньому обійшли нові приміщення, скористалися можливістю поспілкуватися і просто відпочити, як старі друзі.

Господарі були зворушені тим, що розділити з ними свято, попри зайнятість, приїхало понад 100 гостей, тому нікого не відпустили без оригінальних подарунків.

Нагадаємо, що 8 серпня в Києві відбулося відкриття найбільшого в Європі магазину дронів.

Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>