МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Ф’ючефуд роблять їжу майбутнього
2017-09-15

Компанія «Ф’ючефуд» розпочала в Україні виробництво унікальної продукції – ф’ючіпсів, які вже назвали їжею майбутнього.

Снеки виготовляють з перемеленого насіння льону, додаючи арахіс, томати, часник, перець та сіль. У фьючіпсах відсутні будь-які шкідливі для здоров'я складники. Немає консервантів, емульгаторів, розпушувачів, будь-якої іншої зайвої хімії. Фьючіпси готують тільки з натуральних рослинних компонентів, застосовуючи сушіння, що зберігає корисні властивості продукту. 

«Аналогів такої продукції немає ніде, ми оформили на неї патент», – зазначив Сергій Шакола, директор «Ф’ючефуд».

Сьогодні фьючіпси можна купити у всіх магазинах мережі «Еко-Лавка» у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Вінниці та Запоріжжі.Акцент на здоровому харчування – тренд майбутнього, який підхопили споживачі у всьому світі. Нині компанія веде переговори щодо постачання своєї продукції до Польщі, Німеччини, Японії Та США, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми відправили зразки, чекаємо домовленості щодо поставки пробних партій, – каже Шакола.

«Ф’ючефуд» розглядає своє виробництво як лабораторну установку. Відпрацьовують технологію, тестують ринок. Обсяги виробництва становлять 10 000 пачок щомісяця.

Продукцію вивели в мережі й планують розширюватись. Зокрема, до кінця року компанія закупить додаткові сушильні шафи. Наступним етапом стане будівництво власного заводу – в 2018-2019 роках.

«Ф’ючефуд» заснована у 2013 році. Торік продажі продукції склали 2 млн грн.

Сьогодні настав час кулінарії майбутнього, мета якої — пошук нових смаків без шкоди для організму. На думку фахівців компанії «Фьючефуд», їжа майбутнього має бути не лише смачною, а й корисною. 

"Хімічні добавки, втрата корисних і поживних речовин, шкідливі сполуки — все це ми залишаємо в минулому. Виготовляючи нашу продукцію, ми зберігаємо в ній всі корисні елементи, необхідні людині", - переконують на офіційному сайті компанії. 

Увага світової громадськості до органічної продукції неухильно зростає. Україна не стоїть осторонь цієї тенденції - у нас також збільшується популярність органічної продукції. Тож Україна може заробляти на виробництві органіки.

Нагадаємо, що українські виробники вже почали виготовляти сублімовані райські яблука.

За матеріалами: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>