МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нова розробка українських винахідників - система контролю клімату для теплиць
2017-09-21

Уже вдруге в Україні проводиться конкурс бізнес-ідей у сфері чистих технологій ClimateLaunchpad. Під час  фестивалю команда винахідників презентувала систему контролю клімату для теплиць Greenerly.

«Особливість нашого проекту полягає в двох основних моментах. По-перше, система базується на наших бездротових датчиках, які працюють «з коробки», не потребують витрат на монтаж і не поступаються за характеристиками Schneider чи Siemens. По-друге, система моніторингу надається у вигляді веб-сервісу, що дозволяє нам збирати та аналізувати дані від усіх користувачів», — наголошує автор проекту Денис Плугатар.

За його словами, система збиратиме дані після чого рекомендуватиме аграріям найкращі умови, зменшуючи відповідальність агронома при прийнятті рішень. Це вкрай важливо, оскільки правильне використання системи може збільшити обсяг продукції до 20%.

Окрім того, датчики дають можливість пересилання даних до 200 км, що дозволяє використовувати їх не тільки в теплицях, а і на полях.

Нагадаємо про ще одну українську компанію, яка розробляє промислові роботизовані вантажні безпілотники (дрони) для роботи на полях. Сьогодні Kray Technologies є одним з провідних виробників дронів для сільського господарства. Нещодавно було оголошено, що інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group стала одним із трьох інвесторів компанії Kray Technologies.  

Більше про інновації, технології та рішення у сфері АПК ви зможете дізнатися відвідавши третю нетворкінг-конференцію AGROTALKS DAY. 

Джерело: http://agronews.ua 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>