МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Винайшли новий ген сої, який збереже фермерам мільйони доларів
2017-09-23

В рамках спільного проекту вчені з американського університету Purdue University та дослідники Dow AgroSciences відкрили новий ген сої, який забезпечує стійкість до руйнівного грибкового захворювання.

Команда дослідників Dow AgroSciences та Purdue University провела скринінг широкого спектра генетичного матеріалу сої з використанням ряду підходів. Наукова група визначила ген під назвою Rps11, що забезпечує надійну стійкість до декількох типів Phytophthora soja. Це дозволить зберегти врожаї сої, оскільки ґрунтовий патоген роду фітофтора сприяє загниванню стебла і кореня бобової культури та є причиною щорічної втрати урожаю сої на суму біля $250 млн.

Очікується, що результатом зробленого відкриття стане можливість розробити молекулярні маркери для введення нового гена в елітні сорти сої. Це повинно захистити урожаї цієї культури від стеблової та кореневої гнилизни. Компанія Dow AgroSciences має намір зробити цю технологію широкодоступною для фермерів. 

"В основі нашого проекту лежить розкриття технологій, які можуть допомогти виробникам сої впоратись зі складними проблемами. І наш успіх, досягнутий в співпраці з Purdue University, демонструє наскільки сильна підтримка держави і приватних осіб, спрямована на розвиток сільського господарства", - заявив Освальд Краста, глава Global Genomic Breeding в Dow AgroSciences.

Нагадаємо, що вчені Інституту картоплярства в Київській області вивели гібрид картоплі, який дає рекордні врожаї.

Тим часом, ізраїльські вчені Наукового інституту ім. Вейцмана пропонують підвищити корисні якості овочів, додавши багатий антиоксидантами фіолетовий пігмент беталаін. Тож, на ринках незабаром можуть з'явитися фіолетові картопля та зернові.

Джерело: http://www.zerno-ua.com

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>