МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міжнародна програма стипендій сільськогосподарських наук та технології Нормана Е. Борлоуга
2017-09-26

Міністерство сільського господарства США (USDA) приймає заявки на Міжнародну програму стипендій сільськогосподарських наук та технології Нормана Е. Борлоуга (Borlaug Fellowship Program, 2018). 

Дана програма відкриває нові можливості для дослідницьких проектів, які здатні поліпшили сільськогосподарську продуктивність, економічний розвиток та енергетичну безпеку.

Програма пропонує навчання та співпрацю для науковців, дослідників та розробників політичних програм. Подати свої заявки можуть науковці з 40 країн світу, які приймають на участь у програмі. Міжнародна програма стипендій сільськогосподарських наук та технології Нормана Е. Борлоуга пропонує не лише навчання, а й налагодження партнерських відносин для представників різних країн. Адже переможці конкурсу працюватимуть пліч-о-пліч з американським наставником, який координуватиме навчальну програму. Цікаво, що американського наставника для кожного учасника USDA підбере самостійно. Після завершення 10-12 тижневого курсу, з метою продовження співпраці, наставник відвідає країну стажиста й установу, яку він представляє. 

Пріоритетні теми досліджень:
  1. Ветеринарія та здоров'я тварин: африканська чума свиней/African Swine Fever (ASF) та Lumpy Skin Disease (LSD);
  2. Генетика тварин: передача ембріону, розвиток та покращення породи в галузях свинарства та скотарства;
  3. Харчова промисловість: технології харчової промисловості, використання різних інгредієнтів та розробка і випробування нової продукції.

Всі заявки прийматимуться до 5 листопада 2017 року.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись на офіційному сайті USDA/FAS.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь за e-mail: Maria.Sorokina@fas.usda.gov або BorlaugFellowships@fas.usda.gov

Джерело: https://borlaug.myreviewroom.com/
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>