МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

План державної підтримки фермерів на наступні три роки
2017-09-28

Перший заступник міністра агрополітики та продовольства України Максим Мартинюк запевняє, що в найближчі три роки рівень підтримки розвитку фермерства буде зберігатися на рівні не нижче, ніж у 2018 році.

"Три роки стабільної та прогнозованої підтримки – це дуже значущий фактор для розвитку галузі і ми розраховуємо, що він дасть позитивний ефект, що вийде за межі АПК. Ключові індикатори ефективності – збільшення робочих місць (до 0,5 млн з нинішніх 0,1 млн) і збільшення питомої ваги продукції, яку виробляють фермерські господарства, в ВВП аграрної галузі (з поточних 6-8% до 12%)", - підкреслює Мартинюк.

За його словами, уряд з профільними асоціаціями буде контролювати динаміку технічного переоснащення фермерів і підвищення їх продуктивності. Також держава сприятиме розширенню площ під нішовими культурами й органікою та збільшенню кількості фермерських господарств, у тому числі й шляхом переходу господарств населення в цей статус.

"Уряд досить гнучкий в плані трансформацій програм підтримки. Ми зможемо коригувати їх перелік і наповнення, якщо побачимо неефективність, або отримаємо фідбек від фермерів про їх неактуальність", - зазначив перший заступник міністра аграрної політики.

Нещодавно Банк Кредит Дніпро і флагманський проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) підписали Меморандум про співпрацю в секторі агропромислового розвитку в Україні – «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

13 вересня Кабінет Міністрів України схвалив представлену Міністерством аграрної політики та продовольства України концепцію державної програми розвитку фермерства в Україні.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>