МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міжнародна насінницька компанія Strube будує в Україні насіннєвий завод
2017-10-04

Саме у Корсунь-Шевченківському розташована сортовипробувальна станція німецької селекційної компанії Strube.

Історично склалось так, що всі селекційні компанії, які спеціалізуються на виробництві насіння цукрових буряків, не тільки Strube, вирощують їх на Півдні Франції або Півночі Італії. Strube вирощує, розмножує і переробляє насіння пшениці в різних країнах, у тому числі й в Україні.

Міжнародна насінницька компанія Strube спеціалізується на селекції цукрового буряка, пшениці, жита і ріпаку. В Україні офіс компанія відкрила в 2008 році.

«Будь-яка компанія з ім'ям турбується про свою репутацію. Я розумію людей, які не довіряють продуктам з України. Але тут багато освічених, кваліфікованих, дуже інтелектуальних фахівців. Так, технічна база господарств відстає, але у нас є можливість проводити контроль якості на базі німецьких лабораторій», — упевнений керівник німецької насіннєвої компанії Лутц Геррманн.

Він додає, що генетичний потенціал українських зернових дуже великий. Селекційна робота в Україні велася століттями. Сприятливі кліматичні умови дозволяють виводити успішні районовані сорти. Strube співпрацює з харків'янами по зерновим, бере у них український матеріал, щоб отримати зимостійке і посухостійке зерно. А по соняшнику співпрацює з Одеським селекційно-генетичним інститутом.

Читайте: На Полтавщині відкрито нову лінію з виробництва насіння соншнику компанія DuPont Pioneer Ukraine.

На Херсонщині відкрили завод із виробницва українських нано-добрив

Джерело: http://agravery.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>