МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Держава виділить садівникам додаткові 224,3 млн грн
2017-10-04

4 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення виділити на державну підтримку розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними додаткових 224,3 млн грн у межах коштів, передбачених на підтримку аграрної галузі у Державному бюджеті на 2017 рік.

До прийняття рішення, видатки за бюджетною програмою  “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними” складали 75,0 млн гривень. Від сьогодні на реалізацію цієї програми загалом виділено 299,3 млн гривень, що у 4 рази більше ніж до прийняття змін.

Виділення таких асигнувань дозволить повністю розрахуватися з кредиторською заборгованістю за цією програмою, яка становить 231,8 млн гривень. Кошти, які залишаться будуть направлені на державне стимулювання створення нових насаджень та розвиток галузевої інфраструктури.

Цього року суб’єкти господарювання різних форм власності збираються закласти фруктові й горіхові сади, а також ягідники й виноградники загальною площею у  5282,9 га.

Читайте на тему: Українські садівники ррозширюють ринки збуту.

Представник шведської королівської династії планує займатись виноробством в анексованому Криму.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>