МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

МХП інвестує в аграрні стартапи
2017-10-06

Компанія "Миронівський хлібопродукт" спільно з технологічним кластером Radar Tech запускає акселератор аграрних інновацій. 

Про це повідомила співзасновник Radar Tech Юлія Порошенко на фіналі корпоративного телеком-акселератора 2.0 Radar Tech, який реалізується за підтримки " Київстар".

"Radar Tech - це технологічний кластер, який об'єднуватиме галузеві акселератори. Сьогодні я рада анонсувати, що ми запускаємо новий акселератор аграрних інновацій. Нашим партнером у цьому проекті є компанія "Миронівський хлібопродукт". Відкриттям нового проекту ми прагнемо зруйнувати стереотип, що аграрна галузь не дуже сучасна і не сприйнятлива до інновацій. Є багато країн, які не мають земельних ресурсів, у них погані погодні умови, але вони стали лідерами на ринку продовольства. І сталося це завдяки впровадженню сучасних інновацій. Я зараз говорю про такі країни, як Ізраїль, Норвегія, Нідерланди, Ісландія. Уявіть тільки, яких результатів ми зможемо досягти в Україні, за умови, що інновації будуть інтегровані в галузь", - відмітила вона.Вертикально-інтегрована структура МХП з повним циклом виробництва сприятиме широкому спектру застосування інновацій. За словами директора по персоналу МХП Ксенії Прожогіної, компанія має дві мети участі в проекті.

"Перша - інновації швидше народжуються в стартапах, ніж в корпораціях. Але в останніх є всі ресурси для того, щоб сприяти розвитку нових продуктів. Бувши багатими, але трохи ледачими, ми вирішили підтримати цей проект. Друга ідея - ми, інтегрально вертикальний холдинг, хочемо, щоб подібні проекти не лише тут створювалися, але і сприяли тому, щоб наша українська талановита молодь залишалася в Україні, ставши частиною цих стартапів. Тому ми готові інвестувати", - додала вона.

За умовами проекту, спочатку будуть відібрані 25 команд, які пройдуть в акселерацію. Потім з них оберуть 10, які підуть на повноцінну акселерацію. Переможці зможуть співпрацювати з компанією МХП.

Читайте на тему: Миронівський хлібопродукт ровиватиме цифрове сільське господарство.

Застосування аграрних IT-технолошій в українському селі.

За матеріалами: http://latifundist.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>