МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У США мобільний автобус навчає дітей сільському господарству
2017-10-06

Учні з початкових шкіл США вже кілька років поспіль мають можливість взяти участь у практичних заняттях з науки та технологій в освітній науковій лабораторії «Мобільне сільське господарство».

Мобільна лабораторія - це 12 метровий трейлер на 12 робочих місць, який представляє собою повністю обладнану класну кімнату на колесах, де учні мають можливість проводити експерименти та дізнатись про роль сільського господарства в їх повсякденному житті.
Наприклад, в лабораторії діти дізнаються, що насправді деякі з їхніх улюблених ласощів, такі як зефір чи желейні черв’ячки, насправді робляться з варених кісток тварин.

Крім того проект включає інтерактивні уроки, де учні, прикрашаючи власну піцу, дізнаються, звідки насправді береться сир та соус або створюють олівці з гідрогенізованих соєвих пластівців.
Кожний науковий експеримент фокусується на різноманітних аспектах сільського господарства, і включає в себе особливості певного регіону.
Це може бути вилучення ДНК з полуниці чи виготовлення пластику з кукурудзи.

На сьогоднішній день в сучасній шкільній програмі існує велика потреба в сільськогосподарській освіті. А завдяки програмі «Мобільного сільського господарство» діти мають змогу отримати інформацію щодо справжнього походження їжі та важливості фермерства.


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>