МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Агрохолдинг "Кернел" планує створити нові робочі місця в Західній Україні
2017-10-07

Агрохолдинг "Кернел" вивчає можливість будівництва заводу з переробки соняшнику в 2018-2019 роках у Західній Україні.

"На заході ми вивчаємо можливості з будівництва потужностей з переробки соняшнику. Ми давно працюємо на заході, де розвиваємо різні напрями та інвестуємо в елеваторний бізнес. Зараз для втілення в життя плану на 2018-2019 роки розглядаємо Хмельницьку та Тернопільську області. Проекту ще немає", — повідомив директор департаменту виробництва, досліджень і розвитку агробізнесу "Кернел" Віталій Ставнічук в кулуарах Київського міжнародного економічного форуму.

Сьогодні Кернел є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії, провідним виробником і постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.

У червні 2017 року агрохолдинг придбав агрокомпанію "Агро Інвест Україна", зембанк якої становить 27,5 тис. га, а потужності зі зберігання - 170 тис. тонн зерна.

У травні цього ж року АМКУ надав дозвіл компанії Jerste B. V. (Нідерланди), яка належить Kernel Holding, на придбання понад 50% частки компанії Ukrainian Agrarian Investments S. A. ("Українські аграрні інвестиції").

Нагадаємо, що й цього року Кернел залишається найбільшим виробником олії в Україні.

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>