МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Штучний інтелект, який розпізнає бур'яни відтепер належить John Deere
2017-10-09

Компанія John Deere придбала стартап Blue River Technology, який займається розробкою систем обприскування бур'янів на основі штучного інтелекту. На придбання стартапу виділено $305 млн.

Варто зазначити, що John Deere вже співпрацювала з молодою компанією в розробці проектів. "Ми хотіли зрозуміти, чи збігаються наші стратегії", - розповів директор інформаційного управління John Deere Джон Мей. 

Blue River Technology робить не лише пристрої для обприскування бур'янів, але і прилади, які обладнані системою комп'ютерного зору. Ця технологія дозволяє визначати найбільше скупчення бур'янів і цілеспрямовано обробити їх гербіцидами. До того ж, програмне забезпечення дозволяє відрізняти рослини-шкідники від корисних. Стартап розробляє також робота LettuceBot для проріджування салату-латуку та систему аналізу знімків полів, створених дронами.

Трактори, оснащені технологією Blue River, можуть фотографувати 5000 паростків за хвилину при русі по полю і відрізняти одну рослину від іншої, обприскуючи тільки смітні й хворі сходи. Це дозволить підвищити ефективність обробки та мінімізувати витрату гербіцидів. John Deere планує впровадити у свою техніку цей підхід на базі штучного інтелекту.

Після завершення угоди у вересні John Deere отримає у своє розпорядження штат стартапу з 60 співробітників, а також усі розробки компанії. Американський виробник планує вдосконалити систему обприскування та продавати її під своїм брендом. 

Нагадаємо, що вчені розробили нейромережу, яка працює за допомогою смартфона та здатна автоматично і практично зі стовідсотковою точністю виявляти хворі рослини 

Читайте на тему: День поля від офіційного дилера John Deere в Україні.

 Vaderstad та John Deere працюватимуть разом на ринку України.

Джерело: http://agroportal.ua


 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>