МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства
2017-10-11

Марокко готується до запуску програми вартістю 200 мільйонів євро,
спрямовану на стимулювання інвестицій у проекти сонячної енергетики в аграрному секторі до 2021 року.

Програма буде запущена під керівництвом Міністерства енергетики,
гірництва та сталого розвитку (Ministère de l’Energie, des Mines et du Développement Durable) і направлена на просування ідеї використання
сонячної енергії для водяних насосів для зрошення. Це дозволить фермерам зменшити витрати на енергію та використовувати менше бутану у фермерській діяльності.

План полягає в розширенні зони доступу води до більш ніж 100,000 гектарів нових аграрних земель до 2021 року, що значно збільшить загальний збір врожаїв.

Agrovoltaic - це нова концепція, яка створює енергетичні моделі для
сільського господарства в контексті переходу до альтернативних джерел електроенергії. Оскільки енергія складає основну частину витрат фермерів, сонячна енергія призведе до зменшення видатків.

Зважаючи на мобільність та незалежність, яку може забезпечити сонячна енергія, ідея "динамічних" Agrovoltaic рішень гарантує оптимізацію сільськогосподарського виробництва та прибутку.

Таким чином, уряд Марокко буде субсидувати насоси на сонячній енергії, що посилить соціальну ініціативу та дасть можливість великим фермерам стати більш самодостатніми та незалежними.Ця програма також є частиною великого та амбіційного плану Марокко забезпечувати 42 відсотки усіх енергетичних потреб від відновлювальних джерел енергії до 2020 року, і 52 відсотки до 2030 року не тільки для того, щоб зменшити споживання корисних копалин та знизити рівень викидів у навколишнє середовище, але також і з причин енергетичної безпеки.

Головні партнери ініціативи – Світовий Банк, Середземноморський Союз, Європейська Комісія, та європейські країни, з яких Франція, Іспанія, Німеччина та Португалія.

Це одне з починань Північно-Африканських країн, метою яких є використання їх сонячного потенціалу для відкриття нових інтернаціональних енергетичних коридорів, таких як, наприклад, проект 4.5GW TuNur в Тунісі.

Проект щодо впровадження відновлювальних джерел енергії в Марокко є дуже перспективним з огляду на високий рівень сонячної радіації та дедалі більший попит на електроенергію.

Країна вважається однією з найбільш сонячних у світі, де на рік більш як 3000 годин сонячного світла.

Читайте на тему: В Японії об'єднають сільське господарство і сонячні станції.

Вирощувати овочі в пустелі тепер можливо.

Овеча ферма на сонячних батареях.

 

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
17.07.2018
На Волині відкриють один із найбільших насіннєвих заводів часнику
На підприємтво вже закупили спеціальну техніку для посадки, поливу, прополки та збору часнику
16.07.2018
Де в Україні можна купити кубічні кавуни та яблука у формі серця
Мода на фігурні плоди прийшла до нас з Азії. Та в Україні ця ніша поки що не зайнята: лише двоє фермерів наважились на експерименти
16.07.2018
Планшет Apple - за відеоролик! Сьогодні стартує конкурс «Краща аграрна практика 2018»
До участі в конкурсі запрошуються студенти аграрних навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Заявки прийматимуть до 16 листопада 2018 року

Статті

всі статті >>
15.07.2018
Аграрна освіта: Україні потрібні фахівці, які будуть підтримувати та супроводжувати впроваджені інновації
СЕО AgriLab Ярослав Бойко розповів яка з аграрних професій буде найбільш популярною в найближчий час та чого сьогодні не вистачає агроосвіті в Україні
11.07.2018
Як машинне навчання змінює сільське господарство
Машинне навчання дозволить пришвидшити виведення нових сортів культур, спрогнозувати продуктивність культур та провести ранню діагностику захворювань рослин
09.07.2018
Біогаз у мішку: Як стати енергонезалежним завдяки органічним відходам
Німецький стартап (B) energy створив систему, яка може виробляти біогаз в домашніх умовах і зберігати його в мішках