МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства
2017-10-11

Марокко готується до запуску програми вартістю 200 мільйонів євро,
спрямовану на стимулювання інвестицій у проекти сонячної енергетики в аграрному секторі до 2021 року.

Програма буде запущена під керівництвом Міністерства енергетики,
гірництва та сталого розвитку (Ministère de l’Energie, des Mines et du Développement Durable) і направлена на просування ідеї використання
сонячної енергії для водяних насосів для зрошення. Це дозволить фермерам зменшити витрати на енергію та використовувати менше бутану у фермерській діяльності.

План полягає в розширенні зони доступу води до більш ніж 100,000 гектарів нових аграрних земель до 2021 року, що значно збільшить загальний збір врожаїв.

Agrovoltaic - це нова концепція, яка створює енергетичні моделі для
сільського господарства в контексті переходу до альтернативних джерел електроенергії. Оскільки енергія складає основну частину витрат фермерів, сонячна енергія призведе до зменшення видатків.

Зважаючи на мобільність та незалежність, яку може забезпечити сонячна енергія, ідея "динамічних" Agrovoltaic рішень гарантує оптимізацію сільськогосподарського виробництва та прибутку.

Таким чином, уряд Марокко буде субсидувати насоси на сонячній енергії, що посилить соціальну ініціативу та дасть можливість великим фермерам стати більш самодостатніми та незалежними.Ця програма також є частиною великого та амбіційного плану Марокко забезпечувати 42 відсотки усіх енергетичних потреб від відновлювальних джерел енергії до 2020 року, і 52 відсотки до 2030 року не тільки для того, щоб зменшити споживання корисних копалин та знизити рівень викидів у навколишнє середовище, але також і з причин енергетичної безпеки.

Головні партнери ініціативи – Світовий Банк, Середземноморський Союз, Європейська Комісія, та європейські країни, з яких Франція, Іспанія, Німеччина та Португалія.

Це одне з починань Північно-Африканських країн, метою яких є використання їх сонячного потенціалу для відкриття нових інтернаціональних енергетичних коридорів, таких як, наприклад, проект 4.5GW TuNur в Тунісі.

Проект щодо впровадження відновлювальних джерел енергії в Марокко є дуже перспективним з огляду на високий рівень сонячної радіації та дедалі більший попит на електроенергію.

Країна вважається однією з найбільш сонячних у світі, де на рік більш як 3000 годин сонячного світла.

Читайте на тему: В Японії об'єднають сільське господарство і сонячні станції.

Вирощувати овочі в пустелі тепер можливо.

Овеча ферма на сонячних батареях.

 

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
20.04.2018
«Баришівська зернова компанія» побудує в Пирятині новий цех з приготування водних розчинів міндобрив
Зараз BZK GRAIN ALLIANCE знаходиться на стадії отримання результатів усіх необхідних природоохоронних експертиз 
20.04.2018
Україна прийняла нові європейські вимоги до органічних продуктів
Верховна Рада проголосувала за ухвалення проекту закону "Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції", який встановлює нові вимоги до органічного виробництва 
20.04.2018
СНАУ співпрацюватиме з нідерландським університетом HAS
Співпраця двох ВНЗ буде направлена на підготовку міжнародних фахівців

Статті

всі статті >>
20.04.2018
Кар’єрне зростання чи заробітна плата? Що більше цікавить молодих спеціалістів
Днями були опубліковані результати дослідження Ernst & Young Global Limited «Найкращий роботодавець», які допоможуть роботодавцям зрозуміти, що саме цікавить студентів, які шукають роботу 
14.04.2018
Фермер – це професія, якої вже можна навчитися й в Україні
В Україні створено національну мережу навчально-сервісних центрів, які надаватимуть доступне професійне навчання для дрібних фермерів, а також консультаційні послуги з агрономії, бухгалтерського обліку та юридичних питань
10.04.2018
Диво-техніка для аграріїв: ТОП-7 інноваційних розробок 2018 року
У 2018 році на світові ринки вийдуть інноваційні продукти, які здатні значно полегшити та пришвидшити роботу в сільському господарстві