МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства
2017-10-11

Марокко готується до запуску програми вартістю 200 мільйонів євро,
спрямовану на стимулювання інвестицій у проекти сонячної енергетики в аграрному секторі до 2021 року.

Програма буде запущена під керівництвом Міністерства енергетики,
гірництва та сталого розвитку (Ministère de l’Energie, des Mines et du Développement Durable) і направлена на просування ідеї використання
сонячної енергії для водяних насосів для зрошення. Це дозволить фермерам зменшити витрати на енергію та використовувати менше бутану у фермерській діяльності.

План полягає в розширенні зони доступу води до більш ніж 100,000 гектарів нових аграрних земель до 2021 року, що значно збільшить загальний збір врожаїв.

Agrovoltaic - це нова концепція, яка створює енергетичні моделі для
сільського господарства в контексті переходу до альтернативних джерел електроенергії. Оскільки енергія складає основну частину витрат фермерів, сонячна енергія призведе до зменшення видатків.

Зважаючи на мобільність та незалежність, яку може забезпечити сонячна енергія, ідея "динамічних" Agrovoltaic рішень гарантує оптимізацію сільськогосподарського виробництва та прибутку.

Таким чином, уряд Марокко буде субсидувати насоси на сонячній енергії, що посилить соціальну ініціативу та дасть можливість великим фермерам стати більш самодостатніми та незалежними.Ця програма також є частиною великого та амбіційного плану Марокко забезпечувати 42 відсотки усіх енергетичних потреб від відновлювальних джерел енергії до 2020 року, і 52 відсотки до 2030 року не тільки для того, щоб зменшити споживання корисних копалин та знизити рівень викидів у навколишнє середовище, але також і з причин енергетичної безпеки.

Головні партнери ініціативи – Світовий Банк, Середземноморський Союз, Європейська Комісія, та європейські країни, з яких Франція, Іспанія, Німеччина та Португалія.

Це одне з починань Північно-Африканських країн, метою яких є використання їх сонячного потенціалу для відкриття нових інтернаціональних енергетичних коридорів, таких як, наприклад, проект 4.5GW TuNur в Тунісі.

Проект щодо впровадження відновлювальних джерел енергії в Марокко є дуже перспективним з огляду на високий рівень сонячної радіації та дедалі більший попит на електроенергію.

Країна вважається однією з найбільш сонячних у світі, де на рік більш як 3000 годин сонячного світла.

Читайте на тему: В Японії об'єднають сільське господарство і сонячні станції.

Вирощувати овочі в пустелі тепер можливо.

Овеча ферма на сонячних батареях.

 

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.10.2018
Перший буксир 2-річної суднобудівної програми "Нібулон" готовий
Суднобудівний-судноремонтний завод спустив на воду Nibulon-8 - черговий лінійний буксир проекту POSS-115
19.10.2018
Цукровий завод на Кіровоградщині будує власну біогазову станцію
Будівництво комплексу з переробки органічних відходів перетворить відходи цукрового виробництва на органічні добрива та сировину для виробництва електричної й теплової енергії 
18.10.2018
“Немішаївський агротехнічний коледж” і "Татусеві Кізоньки" підписали меморандум про співпрацю
На базі коледжу буде створено «Експериментальний навчально-практичний центр з підготовки та перепідготовки фахівців переробки продукції тваринництва»

Статті

всі статті >>
16.10.2018
Працювати та навчатись у професіоналів. Сім'я «Агросем» запрошує тебе!
Дистриб’ютор сільськогосподарської техніки провідних виробників John Deere, Väderstad та Manitou радо поспілкується з молоддю на 5-му дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт"
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні