МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства
2017-10-11

Марокко готується до запуску програми вартістю 200 мільйонів євро,
спрямовану на стимулювання інвестицій у проекти сонячної енергетики в аграрному секторі до 2021 року.

Програма буде запущена під керівництвом Міністерства енергетики,
гірництва та сталого розвитку (Ministère de l’Energie, des Mines et du Développement Durable) і направлена на просування ідеї використання
сонячної енергії для водяних насосів для зрошення. Це дозволить фермерам зменшити витрати на енергію та використовувати менше бутану у фермерській діяльності.

План полягає в розширенні зони доступу води до більш ніж 100,000 гектарів нових аграрних земель до 2021 року, що значно збільшить загальний збір врожаїв.

Agrovoltaic - це нова концепція, яка створює енергетичні моделі для
сільського господарства в контексті переходу до альтернативних джерел електроенергії. Оскільки енергія складає основну частину витрат фермерів, сонячна енергія призведе до зменшення видатків.

Зважаючи на мобільність та незалежність, яку може забезпечити сонячна енергія, ідея "динамічних" Agrovoltaic рішень гарантує оптимізацію сільськогосподарського виробництва та прибутку.

Таким чином, уряд Марокко буде субсидувати насоси на сонячній енергії, що посилить соціальну ініціативу та дасть можливість великим фермерам стати більш самодостатніми та незалежними.Ця програма також є частиною великого та амбіційного плану Марокко забезпечувати 42 відсотки усіх енергетичних потреб від відновлювальних джерел енергії до 2020 року, і 52 відсотки до 2030 року не тільки для того, щоб зменшити споживання корисних копалин та знизити рівень викидів у навколишнє середовище, але також і з причин енергетичної безпеки.

Головні партнери ініціативи – Світовий Банк, Середземноморський Союз, Європейська Комісія, та європейські країни, з яких Франція, Іспанія, Німеччина та Португалія.

Це одне з починань Північно-Африканських країн, метою яких є використання їх сонячного потенціалу для відкриття нових інтернаціональних енергетичних коридорів, таких як, наприклад, проект 4.5GW TuNur в Тунісі.

Проект щодо впровадження відновлювальних джерел енергії в Марокко є дуже перспективним з огляду на високий рівень сонячної радіації та дедалі більший попит на електроенергію.

Країна вважається однією з найбільш сонячних у світі, де на рік більш як 3000 годин сонячного світла.

Читайте на тему: В Японії об'єднають сільське господарство і сонячні станції.

Вирощувати овочі в пустелі тепер можливо.

Овеча ферма на сонячних батареях.

 

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.01.2018
Навіщо аграріям digitalізація - друга лекція від команди AgroTalks
6 лютого в Києві відбудеться 2-й мітап від команди AgroTalks на тему: "Агромаркетинг з акцентом на digital складову"
19.01.2018
Оновлене ДП "Артемсіль" почало випуск очищеної харчової солі
Реалізація нового проекту дозволить підприємству не лише поліпшити якість продукції та збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках, а й створити додаткові робочі місця
19.01.2018
Суничний бізнес: фермери роблять ставки на ремонтантні сорти
Експерти прогнозують здорожчання червневих сортів суниці садової та відзначають відчутний дефіцит замороженої ягоди минулого року при значному збільшенні експортних поставок 

Статті

всі статті >>
17.01.2018
100% природно: 3 найнезвичніші еко-ферми України
Сьогодні найбільш цікаві українські міні-ферми набувають все більшої популярності серед українців, що і не дивно, адже такі ферми часто гарантують стовідсоткову екологічність, можуть похвалитися незвичайною продукцією, а також мають індивідуальний підхід як до продажу власних товарів, так і, власне, до ведення робіт
12.01.2018
ТОП-4 незвичні культури, які сьогодні вирощують фермери України
Нині молоде покоління фермерів України відмовляється від вирощування традиційних культур на користь незвичайних овочів, ягід, зелені та спецій, котрі набувають все більшої популярності серед жителів великих міст
04.01.2018
Ф'ючіпси: українська історія успіху
Лляні чіпси - корисний натуральний продукт, який набуває все більшої популярності серед українців