МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

​Український стартап Water Cloud UA дозволить заощадити мільйони гривень на зрошенні
2017-10-13

Українські розробники Олена Савчук, Євген Кузьмічов та Олександр Приходченко придумали, як добувати воду з повітря.

Стартап зайняв третє місце на Міждисциплінарній науковій конференції Falling Walls Lab Kyiv 2017 та увійшов до переліку найкращих на Європейському конкурсі бізнес-ідей.

Розробники стартапу Water Cloud UA говорять про те, що їхній винахід дозволить заощадити мільйони гривень на зрошенні та забезпечити полив культур у регіонах, де спостерігаються проблеми з постачанням прісної води.

Зовні пристрій схоже на традиційний кулер, вода у якому утворюється з конденсату. У пристрою є «мозок», що керує процесом збору вологи і її очищення. Пристрій можна програмувати, а також регулювати ступінь мінералізації води. Установка працює за принципом кондиціонера, проте грошей на електроенергію витрачати не треба, оскільки є сонячна батарея. Технологію можна використовувати для поливу та зрошення полів.

У середньому на поле розміром 1 га буде потрібно від 15 до 20 таких установок. Окупність — протягом одного сезону. WaterCloud також можна використовувати як домашній пристрій, що за добу генеруватиме щонайменше 4 літри води. Коштує він близько $300. Це дешевше, ніж доступні аналоги на ринку.Нагадаємо, що в Україні впроваджують стратегію відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем.

Читайте на тему: Нова розробка українських винахідників - система контролю клімату для теплиць.

Джерело: http://agronews.ua
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>