МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

"День фермера" - офіційно затверджене свято аграріїв
2017-10-14

Сьогодні в сільському господарстві України свою діяльність здійснюють майже 48 тисяч сільськогосподарських підприємств. Серед них - 70,6 % фермерські господарства. 

Тепер у фермерів України буде офіційне свято. "День фермера" вирішили відзначати 19 червня. Відповідний проект Указу Президента України було схвалено на засіданні Уряду 11 жовтня. Після підписання, Указ Президента набуде чинності з дня його опублікування.

Дата 19 червня була обрана у зв’язку з прийняттям у цей день у 2003 році Закону України "Про фермерське господарство".

«Розвиток фермерства та робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села. Підтвердженням цього є значна увага Уряду до розвитку фермерського руху та схвалена ним відповідна концепція держпідтримки. Встановлення офіційного свята, яке б вшановувало працю фермерів, стане ще одним поштовхом до сприяння підприємницькій ініціативі на селі та підкреслить важливість професії фермера як такої», - прокоментував рішення Кабінету Міністрів України Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Проект Указу Президента «Про День фермера» розроблено Міністерством аграрної політики та продовольства України за ініціативи громадськості з метою сприяння розвитку фермерського руху в Україні.

Нещодавно Перший заступник міністра агрополітики та продовольства України Максим Мартинюк розповів, яким буде план державної підтримки фермерів на наступні три роки.

Нагадаємо, що 13 вересня Кабінет Міністрів України схвалив представлену Міністерством аграрної політики та продовольства України концепцію державної програми розвитку фермерства в Україні.
 
Джерело: http://agronews.uaБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>