МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Індустріальна молочна компанія» (ІМК) в 2015 році запустила програму стажування для студентів
2015-10-08

«Індустріальна молочна компанія» (ІМК) в 2015 р запустила програму стажування для студентів «Старт з ІМК», одним із напрямків якої є елеваторне.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби агрохолдингу.

Відбір кращих кандидатів на стажування в компанії проводиться у співпраці з провідними сільськогосподарськими та промисловими ВУЗами України (Національний університет біоресурсів і природокористування України, Полтавської державної аграрної академією, Сумським національним аграрним університетом, Київським та Одеським університетами харчових технологій).

Для стажування в елеваторному бізнесі заплановано запросити 3 практикантів, які протягом 2 років вивчатимуть процес зберігання і доробки зерна на всіх елеваторах ІМК, починаючи з самих азів.

За час свого стажування практиканти пройдуть шлях від оператора сушильних установок до головного інженера та начальника елеватора. Передбачається, що кандидати, які успішно пройшли 2-х літнє стажування на елеваторах ІМК, будуть прийняті на постійну роботу на посаду першого заступника директора елеватора, з подальшим кар'єрним ростом до директора елеватора.
Джерело: www.elevatorist.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>