МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Держава реалізує пілотні проекти Національного плану дій по відновлюваній енергетиці
2017-10-19

До кінця 2017 року – початку 2018-го Державне агентство резерву реалізує пілотні проекти по переведенню кількох підприємств на сонячну енергетику. Згодом встановлять вітрогенератори на зерносховищах.

«Наш найбільший елеватор торік спожив електроенергії на 12,6 млн грн. Відновлювану енергетику розглядаємо як можливість знизити витрати, адже тарифи зростають швидкими темпами», – розповів на Аграрному форумі фінансових лідерів голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

Всього до держструктури входить 10 підприємств аграрного і 13 загального напрямку – склади, холодильники, нафтові бази. Сонячні панелі встановлять на комбінатах «Прогрес», «Дніпро» та на Кіровоградському КХП.

Модернізація проводиться коштом Держрезерву, а це приблизно 50 млн грн на рік. В подальші проекти держава планує залучити іноземних інвесторів.

«Європейці, китайці проявляють цікавість до таких проектів, останні навіть пропонують постачати сонячні панелі. Що їм потрібно – так це приклади уже реалізованих проектів», – каже Мосійчук.

До прикладу, спільне з Держрезервом виробництво сонячних панелей готова налагодити швейцарська компанія Designergy. Європейці пропонують інтегроване у покрівлю обладнання і розглядають Україну як можливість розширення ринку.

Згідно з Національним планом дій по відновлюваній енергетиці, до 2020 року 11% електроенергії в Україні має надходити з «зелених» джерел. Станом на кінець 2016 року цей показник був на рівні 1%.

Нагадаємо, що в серпні цього року на Кіровоградщині розпочала роботу сонячна електростанція "Кам'янече"

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства.

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>