МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Ukravit створить інноваційний біотехнологічний агроіндустріальний парк
2017-10-19

Компанія Ukravit є відомий українським виробником засобів захисту рослин (ЗЗР) та мінеральних добрив, яка зараз має 135 зареєстрованих препаратів та загальну територію виробництва в 15 тис. м².

Вже наступного року компанія Ukravit відкриє на Черкащині власний науково-дослідний центр та впровадить інновацію — створення біотехнологічного агроіндустріального парку.

Власник групи компаній Ukravit Віталій Івченко зазначив, що наразі Україна є експортером сировинних матеріалів, натомість імпортує готові товари.

«Нам потрібно хоча б імпортозаміщення зробити. Бо я дуже дивуюсь, чому деякі товари, які ми імпортуємо, не можна виробляти в Україні. Ми дуже багато викидаємо того, що можливо переробити. Те, що ми викидаємо, — це великі гроші у світі», — сказав Ільченко.

Сучасні напрямки розвитку АПК — такі як біотехнологічні агроіндустріальні парки — це потужний стимул для розвитку регіональної інфраструктури, створення нових сучасних виробництв, появи нових робочих місць у регіонах.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: В Київській області побудують агроіндустріальний парк.

Фермерське господарство «Гадз» у 2018 році має намір запустити лабораторію із розмноження ягідних культур за технологією in vitro.

Джерело: http://agravery.com
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>