МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нове життя елеватора Кейптауну: п'ятизірковий готель і музей сучасного мистецтва
2017-10-21


У головному місті Південної Африки - Кейптауні, на мальовничій набережній Вікторії та Альберта, ще в 1924 році було побудовано гігантське елеваторне зерносховище з 42 конусами-силосами. Довгий час елеватор залишався найвищою будівлею у південній частині материка. І до закриття елеватора у 2001 році він відігравав важливу роль в міжнародній економіці та торгівлі. 

Місце, де знаходиться елеватор, є досить популярним серед жителів і туристів, адже на місці колишніх складів тепер знаходяться магазини світових брендів, стильні ресторани, готелі, музеї, торгові доми. Не оминула серія перевтілень і сам елеватор - зараз це готель-музей, який привертає увагу багатьох туристів. П'ятизірковий готель на 27 номерів займає шість верхніх поверхів елеваторного комплексу.У нижніх поверхах елеватору, а також у силосних баштах нещодавно відкрили найбільший у світі музей сучасного африканського мистецтва - Zeitz MOCAA.

Проект музею розробляла британська дизайн-студія Heatherwick.

Силосні корпуси перетворили на 80 виставкових залів, а деякі корпуси об'єднали, вирізавши в стінах овальний атріум під скляним дахом.В основі зібрання музею - колекція німецького підприємця Йохана Зайтца, колишнього CEO компанії Puma. Виставки проводяться і в підземних тунелях під елеватором, і на даху будівлі - зараз там знаходиться сад скульптур.Над проектом працювало лондонське бюро Томаса Хізервіка. Архітектори переробили будинок елеватора в готель, а силоси трансформували в унікальне виставковий простір, зумівши зберегти впізнаваний обрис будівлі, яке як і раніше підноситься над містом.

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.10.2018
Перший буксир 2-річної суднобудівної програми "Нібулон" готовий
Суднобудівний-судноремонтний завод спустив на воду Nibulon-8 - черговий лінійний буксир проекту POSS-115
19.10.2018
Цукровий завод на Кіровоградщині будує власну біогазову станцію
Будівництво комплексу з переробки органічних відходів перетворить відходи цукрового виробництва на органічні добрива та сировину для виробництва електричної й теплової енергії 
18.10.2018
“Немішаївський агротехнічний коледж” і "Татусеві Кізоньки" підписали меморандум про співпрацю
На базі коледжу буде створено «Експериментальний навчально-практичний центр з підготовки та перепідготовки фахівців переробки продукції тваринництва»

Статті

всі статті >>
16.10.2018
Працювати та навчатись у професіоналів. Сім'я «Агросем» запрошує тебе!
Дистриб’ютор сільськогосподарської техніки провідних виробників John Deere, Väderstad та Manitou радо поспілкується з молоддю на 5-му дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт"
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні