МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Робот-лійка GardenSpace на сонячних батареях попіклується про ваш сад
2017-10-23

Тим, хто самостійно любить поливати свої квіти та саджанці, робот не потрібен, але будь-яка людина, що бажає полегшити свої щоденні обов'язки, буде щасливою дізнатися, що робота-лійку просто потрібно під'єднати до Wi-Fi і до системи водопостачання, після чого залишиться налаштувати його через додаток. Далі він впорається сам. 

Для коректної роботи йому слід пояснити через додаток, які рослини ростуть на ділянці. Якщо ж ділянка поки що не засаджена, можна відкрити програму і скористатися рекомендаціями по посадці рослин і догляду за ними.

Після того як робот отримає всі необхідні дані, він самостійно складе план зрошення, який буде реалізовувати з урахуванням погодних умов, вологості повітря та ряду інших параметрів. 

Робот оснащений поворотною камерою, за допомогою якої пристрій цілодобово слідкує за рослинами, аналізує стан листя термальним сенсором і визначає, коли їх пора поливати. За необхідності робот може змінювати цикл поливання і повідомляти про свої побоювання на додаток власнику. Зрошення вмикається не одразу - спочатку робот проаналізує вологість повітря і оцінить сухість ґрунту. Коли настає час, GardenSpace «вистрілює» в рослини водою із сопла, що знаходиться біля камери. При середньому тиску води струмінь досягає 2,4 метра, проте напір води можна регулювати.

Ще робот GardenSpace зможе допомогти при боротьбі зі шкідниками - з ними він теж може впоратися струменем води. Робот використовує детектор руху, щоб визначити, коли до рослини наближається шкідник чи заєць. Це не шкодить комахам чи тваринам, і водночас захищає сад.

Розробники вже виставили свій винахід на Kickstarter. Після запуску масового виробництва GardenSpace коштуватиме $229 за одиницю. Очікується, що роздрібна ціна досягне $399.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Міні-роботи для точного висіву кукурудзи скоро з'являться у продажу.

На європейських виноградниках господарюватимуть роботи.

Штучний інтелект для сільського господарства.

Джерело: http://landlord.ua


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>