МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Скільки готові платити агрохолдинги кваліфікованим спеціалістам
2017-10-23

Агрохолдинги готові платити до 30 000 грн досвідченим агрономам і ветеринарним лікарям. Загалом же середній рівень заробітних плат в агросекторі на сьогодні становить 9 800 грн.

Зокрема, «Миронівський хлібопродукт» пропонує фахівцям рівень заробітних плат вищий за ринковий: технолог на ділянці вирощування птиці на старті кар’єри може отримувати 11 000 грн, той же фахівець із досвідом — 25 000 грн; оклад агронома становить від 10 000 грн до 30 000 грн; інженера-механіка — 10 000-17 000 грн; ветеринарного лікаря — 11 000-30 000 грн.

«Ми готові інвестувати в проактивних людей з високим рівнем мотивації — навчати, розвивати, підтримувати їхні ідеї. Наш холдинг — в ТОПі кращих роботодавців для українських фахівців в аграрному і суміжному секторах. Як компанія-лідер на українському ринку ми готові запропонувати українським фахівцям хороші зарплати», — коментує директор із персоналу та комунікацій агрохолдингу МХП Ксенія Прожогіна.

Таким чином, зарплатня українського спеціаліста досягла європейського рівня. Принаймні, польські агрономи в середньому щомісяця отримують таку ж платню.

«Фактично, в агросекторі, на агрономах і інженерах зав’язаний весь технологічний процес. Випускники ВНЗ, які тільки прийшли працювати, менше ніж 5000 — 6000 гривень не отримують. Агрономам підприємства надають машину, телефон, житло. Максимальна зарплата — $10 000 плюс бонуси. Але в більшості випадків питання не в грошах, а в небажанні проживати в селі», — зазначав раніше президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Як заманити молодь у сільське господарство. Досвід Японії.

Молодий спеціаліст - це можливість додатково заробити роботодавцю.

ТОП-5 кращих роботодавців сегменту Агрохімія та насіння.

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>