МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Києві запустили хімічну лабораторію для дітей від компанії BASF
2017-10-25

Компанія BASF запускає в Україні проект BASF Kids’ Lab - сучасну інтерактивну освітню програму з хімії для дітей віком 6-12 років. Проект працюватиме в Києві на базі музею популярної науки й техніки «Експериментаніум», концепція полягає в тому, аби зацікавити дітей у вивченні наук через інтерактив, гру, досліди.

Цьогоріч в межах Kids’ Lab стартувала нова глобальна програма під назвою «Clever Foodies» (з англ. – «Діти, які справді розуміються на їжі»), присвячена темі харчування. Саме ці майстер-класи розпочалися в Україні.

У спеціально облаштованій лабораторії відбуваються цікаві експерименти з фруктами й овочами, в ході яких діти отримують відповіді на питання: яким чином смачна їжа ще й корисна? чому фрукти кольорові та що означають різні пігменти? що входить до складу продуктів, які ми їмо? та інші.


Як пояснили в BASF, програма експериментів «Clever Foodies» створена як частина стратегії корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку концерну. Завдяки цьому проекту у школярів з’являться нові можливості для навчання, вони можуть відкрити для себе хімію через практичний, експериментальний підхід. Крім того, програма сприяє популяризації наукових досліджень і розробок.

За результатами 1-1,5 годинного навчання учасники отримують диплом і робочий зошит для подальших експериментів, а вчителі – нові ідеї для роботи в класі.

Проект Kids’ Lab був започаткований 20 років тому у німецькому місті Людвігсхафен, де розташована штаб-квартира концерну BASF. Відтоді дитяча лабораторія для захопливих хімічних експериментів поступово здобувала прихильність дітей і дорослих в Німеччині та поза її межами. Сьогодні BASF Kids’ Lab відкриває двері для юних вчених у понад 40 країнах світу – серед яких Китай, США, Австралія, Сінгапур, Індія, Японія та низка країн Європи. У 2017 році Україна долучилася до близько 10 країн, де Kids’ Lab проходить уперше.«Відтепер в Україні є проект BASF Kids’ Lab, з яким компанія прагне викликати в дітей інтерес до науки та щире захоплення хімією, яка може творити справжні дива. Ми віримо у цю програму, що заохочує дітей до відкриттів. В майбутньому вони можуть стати справжніми вченими, які добре розуміють, як влаштований світ, як зробити наше життя кращим і своїми винаходами викликати подив», – коментує генеральний директор BASF в Україні Андреас Лір.

Програма «Clever Foodies» триватиме з 17 жовтня до кінця 2017 року. А у 2018 році на дітей чекатимуть нові цікаві експерименти.

Щоб більша кількість дітей мала доступ до хімічних наукових знань у зрозумілій формі, BASF створив Віртуальну Лабораторію (Virtual Lab). Тут юні вчені (до 12 років) мають змогу взяти участь в інтерактивних експериментах і дізнатися багато нового про світ довкола себе. Щоб дістатися віртуальної лабораторії, треба зареєструватися на http://basf-asia-en.kids-interactive.de/.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: В Києві відкриють агроклас для школярів.

У США мобільний автобус навчає дітей сільському господарству.

У Мелітополі студентам та молодим аграріям допомагають перетворювати ідеї на успішний бізнес.

Джерело: http://propozitsiya.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>