МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ІТ контролює ріст культур та мікроклімат
2017-10-25

В рамках стартапу у Нью-Джерсі було розроблено пристрій із сонячним живленням та сучасними датчиками для моніторингу сільськогосподарських культур та погоди. Він винайдений агрономом Адамом Вольфом та спроектований в партнерстві з Фредом Боулдом. 

Пристрій Mark вимірює понад 40 ключових факторів, включаючи дощ, град, площу листяного покрову, потребу у воді, стрессові стани середовища, мікроклімат, та навіть рівень забруднення повітря. Розробники доклали чимало зусиль для створення пристрою, адже зіткнулись із рядом проблем

Що цей пристрій вимірює?

Mark складається з шестициліндрового спектрометра та чотирьохстороннього радіометра, що вимірює урожайність. Крім того, він обладнаний передовим акустичним дощоміром, котрий вимірює опади, рахуючи кількість крапель, що на нього падають.

Також він оснащений стільниковим зв’язком, Wi-Fi та Bluetooth для безперервної роботи. Крім того, є обладнання для вимірювання вологості ґрунту та іригаційного тиску, а також є можливість встановити додаткові аксесуари. Бортовий GPS дозволяє зіставляти дані з погодними, ґрунтовими та супутниковими зображеннями.

Рекомендація розробників – використовувати на кожне поле або зону окремий пристрій, щоб уникнути неточності інформації.

Потенціал заробітку

За прогнозами, цей пристрій може допомогти фермерам збільшити їх прибутки. Оскільки, як правило, 20% культур не продається через те, що під час укладання контрактів фермери надто обережні та недооцінюють врожайність. Mark же дасть можливість завчасно дізнатись про терміни, якість та врожайність культур. Крім того він допоможе поліпшити управління робочими та матеріальними засобами, а також оптимізувати тактику продажу та маркетингу.

Вартість пристрою на даний час складає 500$.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ:  Робот-лійка GardenSpace на сонячних батареях попіклується про ваш сад

Виявлення РНК може сприяти підвищенню стійкості рослин до посухи

Український старатап Water Cloud UA дозволить заощадити мільйони гривень на зрошенні

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>