МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Які країни ЄС є найбільшими постачальниками сиру в Україну
2017-10-25

За даними Державної фіскальної служби, за січень-вересень цього року, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, серед харчових продуктів найбільше зріс імпорт сирів — на $11,1 млн, до $31,1 млн, повідомляє Український клуб аграрного бізнесу.

До трійки топ-постачальників сирів з країн ЄС входять Польща, Німеччина і Франція, котрі сумарно поставляють 70% всіх закуплених Україною сирів. Загалом обсяг імпорту сирів із цих країн зріс на 57% у порівнянні з січнем-вереснем 2016 року.

Головним постачальником сиру в Україну залишається Польща, з часткою в 33% всіх закуплених Україною сирів.

Найбільше Україна збільшила закупки кисломолочної продукції. Трійкою основних постачальників цієї продукції – Бельгією, Польщею і Грецією – було продано до України продукції на 41% більше, ніж за січень-вересень 2016 року.

Тим часом за дев’ять місяців 2017 року з України експортовано 603 000 тонн молокопродуктів, що в 1,9 раза більше, аніж торік. Тим часом імпорт зріс лише на 15%, до 85 000 тонн. Структура молочного експорту не змінилася. Левова частка зазначеного об’єму - понад 70%  - припадає на вершкове масло, основними споживачами якого стали Марокко, Казахстан та Туреччина.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Зміни на світовому ринку молока: факти та цифри

В Україні створили перший кооператив по виробництву молока "Екстаркласу"

9 виробників фермерської молочної продукції

Джерело: http://landlord.ua
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>