МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Агрохолдинг "Мрія" відновив членство в Американській торговельній палаті України
2017-10-26

Агрохолдинг «Мрія» став членом однієї з найактивніших та найвпливовіших громадських організацій — Американської торговельної палати в Україні.

Америка́нська торгове́льна пала́та в Україні - це одна з найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових організацій, що об'єднує найбільші компанії з понад 50 країн світу, які працюють в Україні. Організація виступає голосом великих інвесторів і працює над залученням нових інвесторів на ринок. 

Компанії-члени Палати – стратегічні та інституційні інвестори з різних регіонів та країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Азію, з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій у ринок України. Станом на кінець грудня 2016 року загальна кількість Компаній-членів Палати складала 626 компаній. Понад 27% з них становлять компанії з Північної та Південної Америки, більше ніж 68% - європейські компанії, 3,5% компаній з Азії та Середнього Сходу та 1% міжнародних компаній.

Для агрохолдингу "Мрія" участь у такому проекті надасть нові можливості, адже Палата працює над забезпеченням членів організації повним переліком різноманітних переваг для розвитку бізнесу, зокрема йдеться про можливість долучатися до кращих світових практик і встановлювати бізнес-зв’язки більше ніж з 100 країнами, де є представництва AmCham.

«Те, що Агрохолдинг "Мрія" повторно, через три роки після дефолту, зміг відновити членство в Американській торговельній палаті свідчить про неабияку довіру до компанії та правильну стратегію, обрану новими власниками та менеджментом. Впевнений, що співробітництво в рамках організації відкриє нові перспективи для розвитку компанії та наших співробітників», — зазначив генеральний директор «Мрія Агрохолдинг» Саймон Чернявський.

Варто відзначити, що до дефолту та зміни власників Агрохолдинг «Мрія» був членом Американської торговельної палати протягом 2011–2014 років.

Нагадаємо, що цього року агрохолдинг «Мрія» успішно впровадив інноваційний проект «Планшет агронома», який суттєво скорочує час доставки інформації, підвищує її якість та актуальність.

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>