МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Небезпечний гліфосат заборонять до 2022 року
2017-10-27

Гліфосат є одним із найпоширеніших продуктів агрохімічної промисловості й вирізняється швидкістю дії та високою результативністю. Для полів, надміру засмічених бур’янами, гліфосатні гербіциди використовують у період осінньої підготовки землі й після прибирання урожаю. 

Через підозру цього препарату в здатності стимулювати виникнення ракових новоутворень, депутати Європарламенту висловилися за заборону гербіциду до 2022 року.

П’ятирічний термін має дати час аграріям для того, щоб знайти альтернативу гліфосату. Євродепутати виступають за те, щоб пестицид було заборонено застосовувати на території ЄС не лише безпосередньо перед збиранням урожаю, а також на ігрових майданчиках і в парках.

Рішення стосовно дозволу на використання цього засобу, що спливає наприкінці 2017 року, мають ухвалювати держави-члени ЄС або Єврокомісія.

Суперечки щодо подовження дозволу на використання гліфосату виникли ще в 2016 році, країни ЄС не змогли тоді дійти згоди щодо заборони чи дозволу гербіциду. Пізніше Єврокомісія продовжила дозвіл на використання на півтора року. Термін його дії спливає 15 грудня поточного року.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Bayer надасть доступ до своїх напрацювань у сфері рослинництва

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>