МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Спробуйте професію "на смак"!
2017-10-27

Компанія «КВС-УКРАЇНА» вдруге виступила партнером проведення Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика». «КВС-УКРАЇНА» надасть можливість одному з учасників конкурсу пройти практику в компанії, а студенти, які посядуть 1-5-е місця, отримають фірмові подарунки.

Компанія «КВС-УКРАЇНА» не перший рік підтримує конкурс і його учасників. Минулого року організатори відібрали трьох студентів для проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням.

Менеджер з маркетингу відділу кукурудзи та олійних культур «КВС-УКРАЇНА» в Східній Європі Вікторія Таран запевняє, що такий відбір кадрів у команду компанії є дуже ефективним. Насамперед, це надає студентам можливість стати учасником процесу, попрацювати й отримати свою першу роботу.

"Потенційний працівник "КВС-УКРАЇНА" має розділяти цінності компанії: повага, підтримка та процвітання, адже KWS — сімейна компанія. Звісно ж, працівник має бути кваліфікованим відповідно до посади, на яку претендує. І не останню роль відіграє його поведінка в колективі. Але основна риса, яка об’єднує всіх співробітників "КВС-УКРАЇНА», — це працьовитість та готовність допомогти одне одному", - розповідає Вікторія Таран

Щоб мати більші шанси на працевлаштування після університету чи коледжу, то крім фахових знань роботодавці вітають ще й досвід роботи або практики. Але в KWS є випадки, коли працевлаштовували випускників ВНЗ, бо бачили в людині потенціал. 

"Hire for attitude, train for skills — якщо людина має жагу до роботи, але чогось не знає, ми завжди навчимо — в нас для цього є всі умови", - запевняє Вікторія.

Подібні конкурси — це можливість для студента спробувати професію, яку він обрав, «на смак». Комусь не подобається, і він йде. А хтось в цьому знаходить своє покликання, адже вирощування хліба здавна вважається почесною справою. 

Для довідки: конкурсні роботи приймаються з 30 жовтня до 30 листопада 2017 р. Усі деталі тут: Стартує III Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика 2017».

Нагадаємо, що 2 листопада 2017 року в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2017», відбудеться унікальний захід День молодого спеціаліста «Твій професійний старт»
 
СХОЖІ ПОДІЇ ОСЕНІ: Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>