МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Львівська область стане третім пілотним регіоном у підтримці малих та середніх фермерських господарств
2017-10-27

26 жовтня відбулась зустріч Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва та голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з Міністром землеробства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом з метою вирішення питання підтримки малих та середніх фермерських господарств.

"Сьогодні з Міністром землеробства Латвійської республіки обговорювали питання, щоб Львівська область стала третім пілотним регіоном разом з Чернігівською і Вінницькою, а з часом і найкращим регіоном", - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У межах зустрічі присутні порушили питання можливої співпраці у сфері агропромислового розвитку, зокрема екологічного фермерства.

Окрім того, розглянули можливість напрацювання кращих умов для горизонтальної співпраці між бізнесом України та Латвії та подальшу адаптацію українського законодавства до законодавства ЄС.

"Ми завжди відкриті для розмови і я думаю, що у бюджеті наступного року отримаємо гроші для нового експерта, який знаходитиметься в Україні", - зазначив Міністр землеробства Латвійської Республіки Яніс Дуклавс.

Нагадаємо, що 3 жовтня Міністерство аграрної політики і продовольства України та Міністерство сільського господарства Литовської Республіки підписали спільну заяву щодо реалізації узгодженої Програми двостороннього співробітництва Україна-Литва в галузі АПК.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Державою схвалено нову концепцію розвитку фермерських господарств

На Львівщині відкрили перший агротуристичний кластер "ГорбоГори"

Латвійці побудували хлібзавод на Чернігівщині

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>