МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Гіпоалергенний чорний часник відтепер і в Україні
2017-10-30

Чорний часник - новинка для України, яка давно зарекомендувала себе в азійських країнах. Чим відрізняється за якостями від звичайного часнику? Чорний ферментований часник має пряно-солодкий аромат. Він гіпоалергенний. Позитивно впливає на травну, кровоносну, серцево-судинну систему й на весь організм у цілому. Після ферментації в часнику значно зростає вміст антиоксидантів та фруктози.

Першою компанією в Україні, яка почала випускати чорний ферментований часник, стала компанія «МР Гарлік» (Дніпро).

Чорний часник виробляється відповідно до класичної азійської технології – методом природної ферментації в умовах високих температур і певної вологості, без додавання жодних барвників і хімічних речовин. Внаслідок виділення цукру й амінокислот часник набуває чорного кольору.

«МР Гарлік» використовує виключно вітчизняну сировину. Компанія отримала повне узгодження технічних умов на виробництво ферментованого часнику в Україні. Потужність виробництва становить понад 200 кг на місяць.

Нині «МР Гарлік» постачає чорний часник ресторанам та під замовлення. У майбутньому ж планує вийти на торгові мережі, а також експортувати свою продукцію.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Український часник на європейські ринки

В Україні почали виготовляти сублімовані райські яблука

Новий винахід ізраїльських вчених! Фіолетова картопля і зернові

Джерело: http://www.agrotimes.net


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>